Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 231 do 238 z 238
  1. #231
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    dzisiaj stolik gramy o 18

  2. #232
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    W zwiazku z prosba naszego kolegi Barcelony gramy dzisiaj od 17.

  3. #233
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    jeszcze w zwiazku z moja prosba zacznij uzywac opcji edit jak piszesz post pod postem.

  4. #234
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Jak to chlopaki to nie jestescie na czasie???Taki brak entuzjazmu i gratulacji.... Michal, nasz kochany przedstawiciel na PPT, jest 2i w klasyfikacji geberalnej!!!!!!! Mimo iz odpadl 27 (bodajze),stawia go to w zajebistej pozycji co do resszty ubieglego,warszawskiego, final table. Tarnow jednak goruje,w koncu to Nasza Tarnowska szkola pokera go wyniosla na te wyzyny:P.Nic tylko pogratulowac.... gratki Michal i ciesze sie ze znam tak znamienitnego gracza w poksa(jak to michal zwykl gadac)

    HEJ!!

  5. #235
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    58
    No gratulacje Kolejny udany wystep mimo wszystko i swietna pozycja w generalnej klasyfikacji Dobra reklama dla Tarnowa Az milo pomyslec ze taki gracz bedzie padal moim lupem w 3 sezonie naszej ligi hehehe

  6. #236
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    no jeremy ostrze sobie pazurki
    czorny - od najlepszych sie uczylem

    a tak na powaznie to z miejsca oczywiscie troche nie zadowolony jestem. jest ono wynikiem kilku zlych decyzji w trakcie trwania turnieju, jednemu przegranemu coinflipowi zaraz przed zakonczeniem dnia pierwszego co spowodowalo ze w 2gim dniu startowalem z 23k przy blindach 1500-3000 ante 300. taktyka byla prosta jest parka jest all in i ku mojej wielkiej radosci zaczynalem drugi dzien na buttonie a wiec dalej do blindow a ku jeszcze wiekszej radosci juz w 3 rece podnosze JJ, chwila zadumy i all in (wszyscy od blinda do mnie byli fold) a z lewej strony uslyszalem "all-in", SB fold BB fold i tutaj radosc sie skonczyla kiedy zobaczylem ze nadzialem sie na QQ. flop nie pomogl i zostalem wyelimoniowany jako pierwsza osoba dnia drugiego. czekamy teraz na sosnowiec - tylko 4pkt straty do pierwszego miejsca i ponad 30 przewagi nad 3cim to calkiem dobry prognostyk, pragne tylko zauwazyc ze za plecami mam ubieglorocznego zwyciezsce PPT wiec na pewno nie bedzie latwo

  7. #237
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    WRZ
    Posty
    8
    Gratulacje Sasiad

  8. #238
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    I tym milym akcentem proponuje zamknac ten temat i przeniesc sie tutaj: http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=6639