Strona 15 z 24 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 238
  1. #141
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    58
    Dla mnie tez moze byc piatek.. Zawsze to lepsze niz wtorek. Bede mogl zagrac czasami.

  2. #142
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    28
    Mi to jest obojetne w jakie dni beda turnieje ale wydaje mi sie ze piatki sa bardziej odpowiednie dla wiekszasci.

    PS. Tarnowska Horda pokerzystów rusza na podbój pokerowego świata juz jutro
    Powodzenia, srania i wysokich msc płatnych ,dajcie mi tam jutro znac na ktorych msc sie uplasowaliscie

  3. #143
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    masz relacje live na stronce :P

  4. #144
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Pragne oficjalnie pogratulowac tarnowskiej ekipie, ktora wyruszyla na podboj wawy, zajecia bardzo dobrych miejsc na 1 turnieju PPT, a w szczegolnosci oczywiscie Michalowi za niewiarygodny wyczyn jakim jest pokonanie 124 zawodnikow z calej Polski i zajecie tym samym miejsca numer 3! Gratulacje raz jeszcze!

  5. #145
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    28
    Dokladnie Slepy tarnowscy pokerzysci to najwzysza polka , a jesli chodzi o pokera w trybie "real" to jestesmy nie do podjebania. Wielka pjona dla wzystkich a szczegolnie Michala.
    Michal dla graczy ktorzy nie mieli wczesniej z nim stycznosci to istny koszmar , jeszcze raz gratulacje .

    P.S.Dozo na turnieju we wtorek ,az sie boje siadac przy stoliku heh

  6. #146
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Witam!

    Jesli chodzi o PPT, to impreza dla pokerzysty jak marzenie. Czuje sie tam kazdy grajacy, jak ryba w wodzie. Nastepnym razem mam nadzieje ze pojedzie nas wieksza ekipa.

    Jesli chodzi o mnie to odpadlem na dosc srogiego bad beat`a(a moze to byl raczej wielki pech). Lipmpuje sie z 2iej pozycji z 22, koles z dealera raisuje 3xBB. SB i BB pas ja go call. Byl to dosc losse gracz, wiec ocenialem go na A9, A8, w kazdym badz razie na asa z nie wysokim kickerem. W show downach pokazywal takie wlasnie rece. Jak juz mowilem byl call po mojej stronie. Flop : A 7 2 rainbow. Ja lekki bet(zastawiam pulapke ), gosc mnie raise, wiec ja go re-rasie(czujac sie Bogiem),On automatycznie all in- pomyslalem zlapal te dwie pary....call. Pokazuje mi AA
    tak sie zakonczyla moja gra na PPT.

    Gratulacje dla michala, pokazal ze Tarnow jest mocny

  7. #147
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    Witam, specjalnie zalozylem konto zeby podziekowac za gratulacje.
    Turniej wypadl ok chociaz z kilku decyzji nie jestem zadowolony. Ale pojechalem sie tam uczyc i mysle ze nauka byla bardzo owocna.
    Tak jak czorny powiedzial do wroclawia jedziemy juz na dwa samochody bo chyba wszyscy ktorzy lubia grac powinni tam byc i zagrac taki turniej.

    Do zobaczenia we wtorek (presja bedzie duza zeby pierwszemu nie odpasc

  8. #148
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    Gratsy Michał a tak a pro po to kiedy gracie jakis stoliczek ??? bo bym sie chętnie zjawił

  9. #149
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Dzisiaj gramy turniej a po turnieju stolik. Prawdopodobnie w czwartek bedziemy grac stolik jeszcze.

  10. #150
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    a co do stolików to gracie teraz 1-2 czy 5-5 ??