Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    O przeciwniku nie wiem nic, dopiero co zacząłem grać...
    //EDIT: Stawki Low, poziom slaby dużo świeżych graczy, którzy chcą być masterami HU

    Players(max 2):
    Linke (1 945,00 in seat 1)
    ArkadiuZz2 (2 055,00 in seat 2)

    Dealer: ArkadiuZz2
    Big Blind: Linke (25,00)
    Small Blind: ArkadiuZz2 (15,00)

    ArkadiuZz2 was dealt

    ArkadiuZz2 Call (10,00)
    Linke Raise (48,00)
    ArkadiuZz2 Call (48,00)

    Flop - -

    Linke Bet (100,00)
    ArkadiuZz2 Raise (300,00)
    Linke Call (200,00)

    Turn - - -

    Linke Bet (400,00)
    ArkadiuZz2 Call (400,00)

    River - - - -

    Linke All-In (1 172,00)
    ArkadiuZz2 ???
    Ostatnio edytowane przez ArkadiuZz ; 03-08-2007 o 13:14

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Hmm... ja tam nie gram za dużo heads-up'ów, ale jak dla mnie fold. Zastanowiłbym się nawet nad sfoldowaniem na turnie. Obstawiałbym opsa na co najmniej 77+. Mógłby też tak zagrać z np. JT+ itp. zraisowałeś jego c-beta, ale scallował z overcardami licząc, że mu spłacisz jak trafi - A z jakich to stawek w ogóle?

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez wooysiah ; 03-08-2007 o 13:15

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    ja dla mnie ma KJ, call i następny turniej.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Fold, skoro jesteś lepszy, to poradzisz sobie mając 1250.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Fold, skoro jesteś lepszy, to poradzisz sobie mając 1250.

    Bardzo dobra rada!! Zbyt mało informacji żeby scallować ten bet. Rozważałbym jeszcze all in na turnie, bo ten call na flopie oznacza wg mnie słabość rywala, ale musiałbym mieć o nim więcej info. W tej fazie HU easy fold i rozkładasz go poźniej..

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    mi sie już zagranie preflop nie podoba. staram sie nie limpować z sb. albo raise albo fold (no chyba ze koleś jest na prawde passive). a tak to mi sie wydaje ze jego bet na turnie po callu twojego raisa na flopie świadczy o tym że raczej jestes do tylu. nie ma co sie pchac w taką niepewną ręke. przy tak niskich blindach masz jeszcze duzo czasu zeby go ograć.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    17
    Jak dla mnie zagrałeś tą rękę jak fish nie masz informacji o przeciwniku i dokładasz 4x blind z 10 w różnych kolorach??? Informacja to podstawa w heads upach... są gracze, z którymi z średnią parą dołożyłbym do all ina i są tacy, że z 2 parami bym się wachał... no ale dobra, grasz. Przyjazny flop. Nie masz pojęcia, czy to c-bet, czy kolega ma AA. No, reraise za tą kwotę można uznać za niezłe zagranie, on call, czyli albo czeka na dobrą kartę, albo ma parę w ręce. Przy becie 400 dałbym jednak fold gdy nie mam informacji o graczu.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez maycj Zobacz posta
    mi sie już zagranie preflop nie podoba. staram sie nie limpować z sb. albo raise albo fold (no chyba ze koleś jest na prawde passive)
    W HU na sb powinno się grać albo raise albo call. No chyba, że koleś jest naprawdę aggressive, wtedy można foldować najgorsze ręce.

    Cytat Zamieszczone przez Dark00ne Zobacz posta
    Jak dla mnie zagrałeś tą rękę jak fish nie masz informacji o przeciwniku i dokładasz 4x blind z 10 w różnych kolorach??? Informacja to podstawa w heads upach... są gracze, z którymi z średnią parą dołożyłbym do all ina i są tacy, że z 2 parami bym się wachał... no ale dobra, grasz. Przyjazny flop. Nie masz pojęcia, czy to c-bet, czy kolega ma AA. No, reraise za tą kwotę można uznać za niezłe zagranie, on call, czyli albo czeka na dobrą kartę, albo ma parę w ręce. Przy becie 400 dałbym jednak fold gdy nie mam informacji o graczu.
    Dołożył 48 do puli 98, oddsy 2-1 prawie, ale fish.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    ok

    Analiza:
    Pre-flop
    Mój call z SB - przeciwnik w tym momencie dostaje informacje, ze jestem slaby, jego wachlarz rak, z którym podbija zwiększa się. Dostaje bet, wchodzę i liczę na to, że koleś nie będzie potrafił zrzucić karty jeżeli nic nie trafi a mnie się uda. Poza tym przewaga pozycji

    Flop:
    Top-pair bije mnie tylko wyższy pocket, przeciwnik bet za połowę puli, przebijam żeby sprawdzić gdzie jestem. Call - ma jakąś łapę, może nie konkretna, ale nie chce jej zrzucić - jest I informacja.
    Turn:
    Spada J w tym możliwe wejście na kolor przeciwnik daje dziwny bet 400 co stanowi ~1/2 puli hmm powiem, że się zdziwiłem trochę i myślę, że prawidłowym zagraniem byłby tutaj fold lub re-raise allin. Ja zagrałem źle i dałem Call(choć z matematycznego punktu widzenia to też jest zagranie na granicy +EV). Bet przeciwnika przypominał wołanie: "Daje 400 i tylko tyle, jeśli mnie przebijesz to spasuje, zbieram na kolor lub chce dobrać najwyższą parę"

    Riv:
    Allin- z reguły jak ktoś betuje na riv jest to jednoznaczne z tym, że ma coś i chce z nas pociągnąć żetony, jednakże to nie był typowy bet na "dojenie" a raczej próba ratowania puli. Obstawiałem go przed callem na AK, AQ, KQ być może 78s i A4s; A3s, jednakże gdyby rzeczywiście dobrał do tego koloru dałby niższy zakład żeby mieć pewność, iż coś zgarnie

    Linke All-In (1 172,00)
    ArkadiuZz2 Call (1 172,00)

    Linke shows: - (a pair of threes)
    ArkadiuZz2 shows: - (a pair of sixes)

    Bardzo się zdziwiłem, gdyby zagrał za połowę wszystkich swoich żetonów na pewno bym się złożył jednakże jak ktoś gra allina zawsze to jest podejrzane. A co do kolesia to raczej donk...

    ArkadiuZz2 wins: 3 890,00 (with a pair of sixes)

    Co do tego, że jestem fish... tak to prawda ;p ale jakoś daje radę

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    gdyby coś miał chciałby Ci dać lepsze pot-oddsy.
    call i jedziemy dalej tak jak powiedziałem.