Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: PokerRanking

  1. #31
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez kristoskristof Zobacz posta
    przeinstalowalem soft i dopiero teraz widze ten turniej w looby.
    Moze sie wydawać ze marudze, ale wakacje za 2500 euro a pakiet do turnieju na zywo wart ok.10 000 euro to chyba lekka różnica wartości nagrod?? a moze sie myle?
    \
    To bedzie moj 4 lub 5 i nigdy nie było pakietu, zawszy było 7500E do podziału dla 3 osób, dopiero miesiąc temu zmienili to na wakacje.
    A opisy na stronie sam wiesz jakie są

    BTW. Szkoda że nie walczyłeś do końca w styczniu.
    Ostatnio edytowane przez sonix112 ; 02-02-2008 o 19:13

  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez kristoskristof Zobacz posta
    Moze sie wydawać ze marudze, ale wakacje za 2500 euro a pakiet do turnieju na zywo wart ok.10 000 euro to chyba lekka różnica wartości nagrod?? a moze sie myle?
    Drogi przyjacielu , nie mylisz sie , roznica wynosi 10,000€-2,500€ = 7,500€ a wiec dosc znaczaca. Wiec to nie zadne marudzenie tylko oczekiwanie uczciwości od pokeroomu, ktorej widac Paradise Poker nie potrafi dotrzymać. Prowadzi dość ciekawa probe przyciagniecia klientow , obiecujac gruszki na wierzbie ! Zycze powodzenia w turnieju !

    --------

    jezeli chca rozdawac wakacje niech dadza 4 pakiety !
    Ostatnio edytowane przez elpaco ; 07-02-2008 o 23:56

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    @Kristof

    Mimo idealnego początku - 9 sitoutów na stole, niezły bad beat na koniec. Współczuję.

    I tu prośba do supportu paradaise. Już 3 monsterrat wygląda tak, że na jednym stole gra 8 zawodników, na drugim 2, a na 3 jedna osoba. Ja już 3 raz trafiłem na stół gdzie był prawie komplet.
    Zmieńcie jakoś organizację tego turnieju.

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    HU zagralem najgorzej jak sie dalo ale chcialem to szybko skonczyc... niestety mial QQ .
    Choc rzeczywiscie droge do zwyciestwa mialem ladnie utorowaną mając przy stole 8 sit outów(na początku tylko musialem wykopać jednego kolesia, a pozniej zbieralem smietanke). No trudno, za miesiąc wygram na 100%

    Mysle, ze najlepszym rozwiązaniem byloby danie 30 ticketów i kazdy by musial sam sie rejestrowac. Wtedy nie graliby Ci z rankingu high których taki turniej w ogole nie interesuje.

    pozdrawiam

    ps. moze jakaś nagroda pocieszenia za 2 miejsce?
    Ostatnio edytowane przez kristoskristof ; 08-02-2008 o 11:38

  5. #35
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Ze strony paradise:
    Promocja Poker Ranking kończy się z dniem 31 marca 2008 roku. Ostatnie nagrody za ranking tygodniowy zostaną wypłacone 31 marca, za ranking miesięczny 1 kwietnia.

    hmmm.. miala byc kasa, a nie ma.. Czy to taki prima aprillisowy zart??

  6. #36
    Witam,

    Kasa została zaksięgowana dziś rano, tym samym nastąpił koniec promocji Poker Ranking. W przeciągu najbliższych miesięcy na jego miejsce wejdzie nowa promocja.

    Osoby, które regularnie wygrywały w Poker Rankingu dostaną w kwietniu specjalny bonus.

    Pozdrawiam

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Co to znaczy "regularnie wygrywały"? Jeśli najczęściej łapałem się do kasy to znaczy że regularnie wygrywałem?

  8. #38
    To znaczy w praktyce, że każdy kto się w ostatnich miesiącach choć raz załapał. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

    Pozdrawiam

  9. #39
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Jaki specjalny bonus?, mozesz na priva wyslac co to, bo nie wiem czy oplaca sie wogule pisac

    pozdrawiam

  10. #40
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    jak mozesz to mi tez wyslij info o tym bonusie.