Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: PokerRanking

  1. #21
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Dzięki Sonix. Co do aktualizacji, to rano nie było mnie w rankingu tygodniowym, co mnie nie dziwi bo nie gralem, ale teraz pograłem jakieś 45min. i patrzę teraz a tu naliczyło mi 77pkt w tym tygodniu. Muszę częściej zwracać uwagę czy zawsze tak na bierząco liczy, czy może są jakieś okresy zliczania punktów, np. co pół godziny czy jakoś tak

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Na pewno te 77 pkt to nie za dzisiaj tylko za wczoraj. Gram tam 2 miesiące i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby aktualizacja obejmowała dzień teraźniejszy liczony wg czasu GMT.
    Czasami zdarzają się błędy, ze jednego nie zaliczy Ci np. 200 pkt, a następnego doda to co brakuje.

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Niby mogłoby to być za wczoraj, ale przecież to był stary tydzień. Po drugie, to jak patrze teraz (a już nie gram) to te moje 77 punktów mam cały czas, ale moja pozycja w rankingu systematycznie spada, tak jakby aktualizowało się na bieżąco, bo innym graczom przybywa punktów

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Witam,

    Znalazłem na stronie SB taką oto tabelę wygranych http://pl.sportingbet.com/t/paradise...er-prizes.aspx
    ale w wynikach z obecnego miesiąca są inne wartości nagród.
    Co jest poprawne, tabela wygranych, czy wartości podane w aktualnym rankingu ?

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    wartosci podane w aktualnym rankingu, na angielskiej wersji strony jest poprawna tabelka

  6. #26
    Witam

    Na naszą stronę wkradła się pewna nieścisłość przy zamianie USD na EUR. Strona zostanie w ciągu kilku dni poprawiona.

    Pozdrawiam serdecznie,

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Tabelka nadal nie poprawiona... a juz minelo chyba te "kilka dni".Poza tym mam takie pytanie:

    "10 najlepszych graczy w każdym z rankingów kwalifikuje się do 30osobowego Freerolla, w którym zwycięzca odbiera pakiet na turniej "na żywo" o wartości ok. €10000."

    kiedy odbędzie się ten freeroll za miesiąc styczen?

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    no panowie, profesjonalizmem nie grzeszycie. Styczeń za pasem a termin turnieju nie ustalony...

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ja tam widzę ten turniej 7 lutego o 20.00 GMT

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    przeinstalowalem soft i dopiero teraz widze ten turniej w looby.
    Moze sie wydawać ze marudze, ale wakacje za 2500 euro a pakiet do turnieju na zywo wart ok.10 000 euro to chyba lekka różnica wartości nagrod?? a moze sie myle?