Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: PokerRanking

  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    a skad wiesz ze Helblood gra na Paradise??
    Moze gra na i4 albo na celebie.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Albo na kilkunastu innych skorkach BossMedii

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Albo tylko przegrywa rozdania

  4. Albo wygrywa ale gra za mało rozdań, PokerRanking w grupie high, zresztą jak i każdej, działa poprawnie. Może wspomniany przez Ciebie zawodnik nie gra u nas choć gorąco go zapraszam.

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Tak nieśmiało zapytam, kiedy EuroCenty za poprzedni tydzień będą przelane na konta graczy? Powinny być chyba przedwczoraj.

    Aha 1, pisałem już o tym do supportu, ale odpowiedzi nie dostałem, czy SportingBet jest w stanie sprawdzić, czy punkty są naliczane poprawnie. Mi wydaje się, że nie. Swoją tezę opieram na tym, że zerując statystyki o 00:00 GMT, czyli 1:00 naszego czasu (może tu coś pomyliłem z godzinami, jeśli tak to przepraszam) po 24 godzinach wychodzi 5000 gier współczynnik, zwycięstw 22% co powinno dać 1100 pkt w rankingu. Lecz wtedy w rankingu pojawia się np 950. Dokładne liczby i daty przesyłałem już do supportu, mogę przesłać raz jeszcze.
    Jeśli wszystkim zaniża się wynik to OK, jeśli tylko na moim koncie to jest mi smutno

    Aha 2, jak już było wspomniane na forum, wczoraj przynajmniej od godziny 20:00 do 24:00 nie było możliwości zalogowania się do pokerroomu, wiąże się z tym to, ze przez te 4h (gdy jest największy ruch w pokerroomie) robi się 1,5k - 2k rąk, co daje w przybliżeniu 300-400 punktów. Niesprawiedliwe jest to, że niektórzy gracze z czołówek rankingów mieli okazje grać w tym czasie, kiedy ja nie mogłem. Tu też mam pytanie : Czy czas kiedy nie było możliwości zalogowania, będzie wliczany w klasyfikację Pokerranking ?


    OT: O zgrozo, kto robi update softu w godzinach szczytu działania systemu IT ?????
    Ostatnio edytowane przez sonix112 ; 24-10-2007 o 06:46

  6. sonix PokerRanking w ostatnich dniach przyprawia nas wszystkich o ból głowy, moi technicy i magicy w centrali pracują nad uzupełnieniem danych, oczywiście za utrudnienia dostaniesz bonus rekompensacyjny zgłoś się do mnie z PINem. Oczywiście przepraszam za techniczne usterki

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Właśnie zrobiłem podliczenie wygranych rozdań za niedzielę i poniedziałek i teraz, przynajmniej u mnie wszystko się zgadza w tym tygodniu, nawet co do jednego rozdania

    EDIT: teraz był jakiś update i mam 2500 pkt za dużo.
    Ostatnio edytowane przez sonix112 ; 02-11-2007 o 09:30

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    co jaki czas aktualizuja punkty ?

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Mam pytanie. Czy tydzień w rankingu jest liczony od poniedziałku do niedzieli, czy jakoś inaczej? Druga sprawa to klasyfikacja roczna. Czy jest prowadzona tylko w celach informacyjnych, czy z końcem roku czołówka też dostanie jakieś nagrody? Wprawdzie nagrody nie są tam wymienione obok nicków tak jak przy rankingu tygodniowym czy miesięcznym, jednak pytam dla pewności

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    @Przemeck: Od 01:00 w niedzielę do 01:00 w niedzielę naszego czasu.

    Co do klasyfikacji rocznej to sam jestem ciekaw. Mogliby jakieś karty, smycze lub koszulki rzucić

    @kuerten : raczej co nijaki, to się dzieje dynamicznie, tak że do 15:00 powinno być wszystko zaktualizowane. Odbywa się to dynamicznie dla poszczególnych graczy.