Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    28
    Witam Wszystkich!
    Od jakiegoś czasu czytuję forum i postanowiłem trochę aktywniej włączyć się do dyskusji. Na początek zwracam się z prośbą o ocenę moich statystyk.
    Kilka dni temu przeniosłem się na NL50 z zachowaniem pełnych zasad BM. Dodatkowo aby bardziej kontrolować swoją grę na wyższych limitach zakupiłem Poker Tracera. Zwracam się w związku z tym o ocenę mojej gry na podstawie poniższej tabelki. W szczególności zależałoby mi na odpowiedziach na pytania.
    1) Czy którykolwiek z parametrów jest makabrycznie zły? Czy należałoby coś w związku z tym zmienić?
    2) Czy taka gra może być dochodowa? (zdaję sobie sprawę iż utrzymanie obecnego winrate jest mało realne)
    3) Czy jest to gra perspektywiczna, tzn. czy grając tym stylem na nl100 czy nl200 miałbym szanse na bycie powyżej kreski.
    Próba jest niewielka, ale myślę że o ile winrate na pewno się zmieni to większość pozostałych statystyk pozostanie na tym poziomie. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i uwagi.



    Dane dotyczą stolików FR
    Ostatnio edytowane przez FishyDonk ; 01-08-2007 o 17:29

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jest juz taki temat
    znaczy podobny to tam mozesz wkleic

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=5503

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Ja gram tylko stoli SH wiec moja opinia może nie być do końca miarodajna, ale :

    - VP$IP chyba trochę zbyt duże, proponowałbym zejść do około 13-15
    - Za małe folded BB to steal, najlepiej ok. 70-75 - zbyt rzadko zrzucasz swoją rękę na BB
    - za niski Total AF (myślę, ze min. 2); postaraj się rozgrywać swoje ręce trochę bardziej agresywnie

    Ogólnie myślę, że statystyki bardzo solidne. Brawo, na NL50 będziesz wygrywającym graczem

    pozdrawiam
    sharker

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jezeli pokazesz statystyke po 50.000hands,to bedzie sens cos napisac

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    28
    Tylko, ze po 50tys. rozdań prawdopodbnie będę sam wszystko wiedział doskonale. Nie chodzi o ocene wyników, ale jakieś porównanie jak powinna wyglądać solida gra. Choć znam znaczenie wszystkich wskażników to jednak ciągle mam mierne pojęcie jaka powinna być ich wysokość, aby przekładało się to na wygrane

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    28
    Sharker:
    Niski Total AF wynika przede wszystkim z niskiego współczynnika PF. Zauwaz ze na flopie i turnie jest dość wysoki. Nie wiem za bardzo co zmienić w grze preflop, aby ten współczynnik był wyższy. Mam dość wysoki wskaźnik PF raise, a do tego jak oceniam dość trudno stealować ode mnie blindy. Jedyne nad czym sie zastanawiam to ograniczenie rozgrywania pocetów z wczesniejszych pozycji, tyle tylko ze na tych stawkach zdecydowana większość gracz nie potrafi rzucić overypary co nawet przy braku pozycji czynni pocety bardzo dochodowymi. Jeżeli chodzi o BB to faktyczne może za rzadko rzucam. Przy kilkukrotnych próbach stela od jakiegoś zawodnika od czasu do czasu robie reraise z grywalnymi any two.
    Ostatnio edytowane przez FishyDonk ; 01-08-2007 o 18:18

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Stosunek VP$IP do PFR jest kiepski. Jesteś loose passive PF, zmień to. Zacznij albo raisować więcej kart z późnej pozycji albo więcej foldować. Ja proponowałbym to pierwsze. Mając 8% PFR jesteś bardzo przewidywalny, gram z wieloma takimi graczami na Evereście i nie mają ze mną łatwego życia. O ile trafiasz na gości, którzy nie patrzą co się wokół nich dzieje - będziesz ich ogrywał. Natomiast bardziej myślący gracze zaczną czekać przeciwko tobie na sety i wywalać wszystkie średnio silne układy. Zastanów się nad tym.
    Cytat Zamieszczone przez sharker
    za niski Total AF (myślę, ze min. 2); postaraj się rozgrywać swoje ręce trochę bardziej agresywnie
    Bez przesady, to jest full ring.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    28
    Cenna uwaga Kapol. Dzięki

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    13
    prawde mowiac to statystyki nie sa az tak wazne.
    Wazne jak grasz karty ktore wygyrwaja tobi duzo kaski.

    Niestety zeby miarodajnie ocenic gre trzeba miec lepszy (wiekszy) smaple. Ja czesto rozgrywam 1000-2000 rozdan dziennie i moge byc od czterech buyinow do przodu do trzech w dol w zaleznosci jak w danej sesji uloza sie karty.

    Kiedys gralem na jednym stoliku gdzie przez 60 rozdan ani razu nie podbile bo albo bylo raise przedemna albo mialem totaly chlam w reku. Wyszedlem ze stolika bo goscie pewnie mysleli ze gram tylko AA

    w tak malej ilosci rozdan moze byc bardzo duza roznica w statystykach kiedy porownasz je do 10 000 rozdan albo najlepiej jakis 20 tysiecy.

    Jak dostaje karty to na niektorych stolach moj PFR wynosi 20% (6max).

    Nie przejsmoj sie statystykami a bardziej popatrz w PT na swoje najwieksze przegrane i sporboj wyeliminowac bledy

    Macio

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=3974

    Drugi post jest niezly. Mozna sie sporo o sobie dowiedziec