Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    28
    Zgoda, ale czy jeżeli grał ze mną przy stoliku i mielibyś na mnie ponad 1400 rozdań to uznałbyś ze to wiarygodna próba? Nie twierdzę, że nic się tam nie zmieni. Napewno ulegnie zmienie winrate: wątpie abym utrzymał taki rezultat. Natomiast nie sądze żeby pozostałe parametry różniły się diamtralnie np. po rozegraniu 10tys. rozdań. (postaram się pokazać na forum wyniki po 10 i 20 tys rozegrancyh partii). Chciałbym zawczasu wyleimnować błedy w mojej grze, a że może mieć to sens przekonałem się po moim zdaniem MEGA cennej uwadze Kapola.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    13
    Gdybysmny siedzieli przy stole razem i mialm bym na tobe tyle rozdan to by wystarczylo zeby wiedziec czy jestes dobrym graczemy czy nie. I napewno by pomoglo mi grac odpowiednio przeciwko tobie.

    Natomiast tak jak powiedzialem, prawdziwe tendencje widac przy o wiele wiekszej ilsoc i rozdan.

    Dla mnie wystarcza miec 250 rozdan i wiem mniej wiecej jak ktos gra. Ale jako ze ja gram teraz 6max jest to o wilel latwiejsze zadanie gdyz nikt na 6max nie przezyje jezeli podbija tylko AK AQ AJ AA KK QQ JJ

    Na full ring gra sie o wiele bardziej tight i latiwej sie gra czekajac na set czy AA/KK.

    Narazie masz bardzo ladny wynik po 1500 rozdaniach .... mam nadzieje ze dalej tez bedzie tak dobrze ale ja wiem z wlasnego doswiadczenia ze jak przyjdzie downswing to nie jest to mile

    Pozdr,
    Macio

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Macio Zobacz posta
    Gdybysmny siedzieli przy stole razem i mialm bym na tobe tyle rozdan to by wystarczylo zeby wiedziec czy jestes dobrym graczemy czy nie. I napewno by pomoglo mi grac odpowiednio przeciwko tobie.

    Natomiast tak jak powiedzialem, prawdziwe tendencje widac przy o wiele wiekszej ilsoc i rozdan.

    Dla mnie wystarcza miec 250 rozdan i wiem mniej wiecej jak ktos gra. Ale jako ze ja gram teraz 6max jest to o wilel latwiejsze zadanie gdyz nikt na 6max nie przezyje jezeli podbija tylko AK AQ AJ AA KK QQ JJ

    Na full ring gra sie o wiele bardziej tight i latiwej sie gra czekajac na set czy AA/KK.

    Narazie masz bardzo ladny wynik po 1500 rozdaniach .... mam nadzieje ze dalej tez bedzie tak dobrze ale ja wiem z wlasnego doswiadczenia ze jak przyjdzie downswing to nie jest to mile

    Pozdr,
    Macio

    niestety nie moge sie z z tym zgodzic,ze po 250hands mozna na prawde poznac gre gracza na fr.szczegolnie na wyzszych stawkach....

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez FishyDonk Zobacz posta
    Tylko, ze po 50tys. rozdań prawdopodbnie będę sam wszystko wiedział doskonale. Nie chodzi o ocene wyników, ale jakieś porównanie jak powinna wyglądać solida gra. Choć znam znaczenie wszystkich wskażników to jednak ciągle mam mierne pojęcie jaka powinna być ich wysokość, aby przekładało się to na wygrane
    solidna gra>dobre czytanie przeciwnikow,a w tym ci nikt nie pomoze
    nie da sie wskazniky przekladac na wygrane...
    mozesz miec doskonale wskazniki,a jezeli przegrywasz bigpoty,to jestes i tak sporo na minusie

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    i imho musisz popracowac nad imagem, fishydonk to nie jest nick dla miszcza

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    niestety nie moge sie z z tym zgodzic,ze po 250hands mozna na prawde poznac gre gracza na fr.szczegolnie na wyzszych stawkach....

    dlatego powiedzialem MNIEJ WIECEJ na prawde zeby poznac gracza tezba miec duuuuzo rozdan

    peace

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    17
    Moim zdaniem takie statystyki są, jakby to powiedzieć, przynajmniej dziwne. Pomagają określić styl gracza oraz znaleźć większe mankamenty w grze. Moim zdaniem każdy kto gra trochę dłużej w pokera powinien umieć zrobić to samemu bez takich statystyk. Raczej trudno ocenić takie rzeczy jak steal bb czy sb. Moim zdaniem analiza poszczególnych rozdań przyniesie wam 3x więcej korzyści niż takie martwe statystyki... Porównanie gracza tight i loose agressive do statystyk i porównanie ich było może nawet trochę śmieszne...