Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61
  1. FPP zpstały przeliczone wedlug nowej waluty EUR, wszelkie info znajdziecie tutaj:

    Zmiany

    Bonus lojalnościowy pozostaje taki jak teraz zmianią się tylko kwoty na EUR

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Czyli inaczej mówiąc będzie trzeba oddać więcej rake'u aby ugrać tą samą liczbę punktów bonusa lojalnościowego, ale wzamian dostanie się bonus w Euro, a nie w Dolarach, tak?

    Druga sprawa. Czy można gdzieś sprawdzić ile dokładnie tych punktów zdobyło się w zeszłym miesiącu? Aktualizacja była 30-go rano, więc nie wiem dokładnie jak się miesiąc skończył.
    Dzięki

  3. Wszystko pozostanie tak samo, wymóg punktów też zostanie zmniejszony, te same kwoty bonusa po przeliczeniu na EUR, jutro zostanie zaktualizowana strona.

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Dostałem dziś emaila z powiadomieniem o ilości punktów lojalnościowych jakie zebrałem do wczoraj do pólnocy. Podana w emailu liczba punktów jest inna niż wyświetlana na stronie WWW. Różnica to tylko 1 pkt, ale i tak chciałbym wiedzieć z czego to wynika...

  5. #25
    Witam

    Różnica może wynikać z zaokrąglenia, które stosuje się podczas generowania listy z punktami lojalnościowymi - np. 20-25EUR prowizji - 2 punkty, 26-30EUR prowizji - 3 punkty.

    Pozdrawiam,
    Ostatnio edytowane przez ParadisePoker - Marcin ; 29-12-2007 o 11:12

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Dostałem wiadomość od supportu Paradise, że według nowych zasad Bonus Lojalnościowy będzie pojawiał się na koncie gracza w sposób automatyczny redukując swoją równowartość w postaci punktów FPP zgromadzonych na koncie gracza.

    Jak mogę obliczyć wspomnianą równowartość??

    Skoro FPP to 0.25 to wystarczy wartość bonusa pomnożyć x4?

    Czy może w jakiś inny sposób?

  7. #27
    Właśnie w ten sposób.
    Pozdrawiam

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Więc skoro mi zniknęło 3732 FPP, to znaczy że powinienem dostać 933EUR bonusa, tak? Interesujące i niecierpliwie czekam na wyrównanie

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Rosenthal
    Posty
    70
    NIE!!

    1 pkt lojalnościowy to 40 FPP!!!
    1 FPP = 0,25 Euro

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    ale 1 pkt lojalnosciowy to 10 EUR, wiec chyba się zgadza, nie?