Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Mam wrażenie, że ilość punktów lojalnościowych i raked hands już od jakichś dwów dni stoi w miejscu... a ja gram i gram

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Przemeck Zobacz posta
    Mam wrażenie, że ilość punktów lojalnościowych i raked hands już od jakichś dwów dni stoi w miejscu... a ja gram i gram
    Obliczenia działają sprawnie - u mnie tylko czasami ( zwłaszcza z AA) przy zagraniu all in następuje zawieszenie; gdy nie zagram all in to wszystko ok ale wtedy wygrwam pule 1 na 4. Czy ktoś miał taki problem?

  3. We wrześniu zostaje Extra bonus letni do $750 na Turnieje!

    Tak więc poza Bonusem Lojalnościowym standard do wyciągnięcia tak jak w sierpniu extra $$$ w Bonusie Letnim.

    W najwyższym progu płacimy:

    $2500 z powrotem na Twoje konto + $750 do wykorzystania na Turnieje.

    Gorąco zapraszam

    Bonus Lojalnościowy

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wydaje mi się że coś sie u mnie nie zgadza, albo ja nie do końca rozumiem jak wygląda sprawa z obliczaniem rake i punktów lojalnościowych.

    U mnie sytuacja jest następująca - zacząłem grac przedwczoraj i do wczoraj rozegrałem jakieś 2700 rozdań. Fold preflop w moim przypadku to 65%, a flop seen - 31% nie wiem czemu to sie nie zgadza. Pomijając blindy do gry wchodzę w około 20% rozdań (takie dane miałem na PS a tu gram tak samo). Gram na stołach 5-osobowych. Więc:
    -w 40% rozdań (blindy) zawsze dokładam coś do puli więc biorę udział w grze
    -z pozostałych 60% rozdań gram jakieś 20% co daje 12% całości
    -razem więc wrzucam coś do puli w ponad 50% rozdań

    Rozegrałem około 2700 rozdań więc wrzuciłem coś do puli w około 1350-1400.
    Jak sprawdzam ilość rozdań z rake to mam 1180 (troche za mało ale to jeszcze ujdzie).

    Gram na NL 10 więc gdyby ze średnich pul dla wszystkich stołów wyliczyć średnią to wynosiłaby ona gdzieś w granicach 1-1,5$

    W takim razie z jednego rozdania Paradise bierze średnio 6 centów
    6*1350 rozdań=8100 centów czyli jakieś 80$ zatem powinienem mieć coś w okolicach 8 pt. lojalnościowych a mam... 1 (patzyłem po dzisiejszym uaktualnieniu). Dlaczego? Co licze źle?

  5. Adam podaj mi swoj PIN na priv sprawdze

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wysłałem pin na twoje PW Paradise Poker - czekam na jakieś info.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Żadnej informacji nie dostałem ale zastanawiałem sie nad tym bonusem lojalnościowym, obliczałem pewne rzeczy i doszłem do wniosku (ale nie jestem pewnien czy to jest tak), że to sie liczy w następujący sposób:

    jeżeli pula w rozdaniu wynosi np 6$ - ja w tym rozdaniu wrzuciłem do puli 2$ to prowizja z rozdania wynosi 30 centów, ale prowizja z kwoty którą ja dałem do rozdania wynosi 10 centów i nie 30 a właśnie to 10 centów wlicza się do bonusa lojalnościowego.

    Dobrze myślę czy nie????? Czy jest tu ktoś kto sie na tym zna i może mi odpowiedzieć??

  8. Adam dokładne info znajdziesz tutaj:

    Rake

    Twoje konto sprawdzę dokładnie po 12tej i dam znać

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Czy wiadomo juz jak bedzie z bonusem w pazdzierniku?

  10. #20
    Dlaczego punkty fpp z 4900 spadły do 3700 po tej waszej przerwie ?