Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Witam
    Szczegóły turnieju ustalone.Podaję w poście tytułowym. Mapka dojazdowa do wglądu na www.poker.w.pl Info GG370680 lub tel 506879082. Zapraszam do Częstochowy na "trening". Jest problem z żetonami.Ponieważ moje jeszcze nie dopłynęły ze Stanów bardzo proszę o kontakt posiadaczy własnych żetonów i chętnych do przyjazdu.
    Pozdrowienia erklos

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jesli ktos ze slaska pojedzie to na pewno ze soba jesli bedzie taka potrzeba zestaw "franccowy" zabierze

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Nie wiem jaka bedzie sytuacja na uczelni ale do 20 chyba sie nie poleprzy wiec na 90% tez bym sie pisal na wyjazd do CZestochowy.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Witam!
    Mnie niestety erklos mozesz wylaczyc z tego `przedturnieju`.Zaczalem wlasnie kurs przedmalzenski i akurat wtedy mi wypada.(nie zartuje naprawde sie zenie :shock: ).Chce byc fair wiec mowie o tym z gory.A szkoda bo chcialem zagrac

    pozdrw

  5. #15
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    I już po wszystkim. Trochę frekwencja nie dopisała, ale trudno. Zameldowało się 18 osób. Wpis po 20 PLN, zebrało się 400 zet. Po ciężkich bojach zwyciężył d`Antoni ze Śląska i powtórnie składam gratulacje. Pełne wyniki :
    1.d`Antoni (śląsk)
    2.bonc (bytom)
    3.zdzich (cz-wa)
    4.darek2312 (cz-wa)
    5.tiger (cz-wa)
    6.seen (kielce)
    7.fajer10 (cz-wa)
    8.borygo (cz-wa)
    9.palo (k-ce)
    10.erklos (cz-wa)
    11.budi (cz-wa)
    12.hydr0 (cz-wa)
    13.młynek (cz-wa)
    14.mlody (kielce)
    15.kuba188 (cz-wa)
    16.drExcel (bytom)
    17.włodek (cz-wa)
    18.jimmoris (cz-wa)
    Równolegle trwający ring game przejdzie chyba do historii: 0,10/0,20 holdem NL srednio 8 osób. Niech nikogo nie zmyli wysokość blindów. Srednia wysokość pota chyba przekraczała 20 zł, a zdarzały się i ponad 100...
    Około 18.00 rozpoczął się turniej dodatkowy (buy in 10, rebuys) :
    1.zdzich
    2.erklos
    3.jimmoris
    4.młynek
    5.budi
    6.boniek
    7.włodek
    8.kuba188
    9.borygo
    10.hydr0
    11.darek2312
    12.tiger
    Teraz już czekamy na 4-5 czerwca. Do zobaczenia
    erklos

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    after "before"
    bylo "bardzo"
    mimo sporego zestawu graczy, ktorzy nie klaniali sie regulaminowi (o ile wogole kiedykolwiek slyszeli slowo "regulamin") turniej byl zorganizowany bardzo bardzo. najbardziej podobalo mi sie, ze organizator poczekal na graczy, ktorzy niemogli znalezc "akwenu".
    gralo sie z przyjemnoscia, a poznanie pana Walka jest najwieksza nagroda dla wszystkich.
    ostrzezenia dla uczestnikow turnieju XXV: pan walek byl bokserem, raczej nie starajcie sie go usunac z salli.
    dzieki er klos, tego mi bylo trzeba.
    mimo, ze bylem sponsorem to ciesze sie, ze zagralem.
    do zobaczenia 05.06

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    heheh no to widzę było ciekawie ;]