Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    13
    nie obrazam sie bardziej mnie to smieszy

    Pozdr,
    Macio

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Dealer: savvas25 bets $2
    Dealer: MCC300 raises $4
    Dealer: savvas25 raises $8
    Dealer: MCC300 calls $6

    kazdy pokeroom ma innaczej jakby bylo tak jak mowisz to by było np savvas25 raises "to" $8 czyli 6+2=8
    a widocznie tu jest tak ze w zrobił re-raise 8$ czyli 8+ wczesniejsze 2$ daje 10 czyli koles musial dorzucic 6$ .. juz prosciej nie mozna

    a co do błedów kazdy je robi ale nie w takim podstawowych wyrazach wiec sie nie obrazaj przynajmniej moze teraz bedziesz pamietał RZucać

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    13
    ok .. widze swoj blad w dodawaniu i chyle czola ... moja kulpa

    faktycznie ... ja gram na innych poker rooma-ch i przewaznie jest tak ze w opisie jest napisane na ile podbil a nie o ile podil swoj poprzedni bet.

    to teraz sie zamkne i popracuje troszke

    aha ... podstawowy to dla ciebe :P dla mnie jedne z najtrudniejszych :P

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    spoko lubie jak ktos umie przyznac innemu racje

    Zgadzam sie ze jest to nie czytelne i lepsza jest forma o której ty mowiłes

    nie przerazaj mnie z tą ortografią
    Musisz wiedziec ze na pokerzysta.pl mowimy STOP błędom ortograficznym
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez Wrona ; 02-08-2007 o 12:03

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Można dywagować o ile podbić, ale moim zdaniem to teoretyczne dyskusje. Na tych stawkach (sam gram NL25) 90% graczy NIE liczy pot odds. Jak się uprze to nie ma szansy żebyś wywalił go z rozdania.

    pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ale tu nie chodzi o to czy przciwnik liczy oddsy, czy też nie. Im więcej oponent płaci za draw tym większy popełnia błąd. W tym rozdaniu można było od niego na flopie dodatkowe kilka dolarów wyciągnąć.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    reraise do 14-16, to podbicie do 8 "troche" slabe. Tlumaczenia ze i tak by sprawdzil w ogole nie rozumiem, chyba chodzi o dobra gre, poza tym jesli by sprawdzil po Twoim podbiciu do 14 mogl nie wypasc trefl i przedewszystkim zle by zagral i Ty zarobilbys pieniadze a tak mial oddsy do zbierania.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    1. To nie moje rozdanie
    2. Tak chodzi o dobrą grę.
    3. Chodziło mi o to że nawet jakby zagrał all in na flopie to najprawdopodobniej zostałby sprawdzony.

    pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    17
    skoro "90% NIE liczy pot odds" to powinienes się modlić o taki stolik . Bo chyba nie do końca rozumiesz całą ideologię pot oddsów... bo nie chodzi o to, że maniak i tak i tak ci sprawdzi karty... tylko o to że po 50 dobrych betach będziesz na plusie nie zależnie czy tym razem mu doszło, czy nie. Czyli nawet jak przegrasz, to wygrasz )