Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Bez zbędnych wstępów przejdę od razu do sedna sprawy. Już chyba czas, żeby pomyśleć coś o zorganizowaniu kolejnego turnieju. W celu ustalenia szczegółów założyłem ten właśnie temat. Były plany zrobienia tego turnieju w stolicy, co z różnych względów, głównie geograficznych byłoby zapewne korzystne, niestety póki co perspektywy te są dość mgliste. Za to pojawiła się konkretna propozycja, żeby zagrać w Opolu i myślę, że jest to dobry kierunek.

    Drugą sprawą jest termin turnieju. Jeśli miałby się odbyć w Opolu, najdogodniejszym dniem jego rozegrania jest niedziela. Osobiście proponowałbym którąś z niedziel jeszcze majowych (16, 23 lub 30 - wcześniej chyba ciężko).

    Także proszę o wszelkie opinie/uwagi/propozycje. Mam nadzieję, że na ich podstawie, najpóĽniej do końca przyszłego tygodnia uda się już coś ustalić.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam, ja tez chcialbym zagrac
    Osobiscie optowalbym za 16, poniewaz w tym terminie odbywaja sie w Piastonalia, podobna dosc duza impreza Mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym hehe

    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tez jestem za tym zeby bylo jak najszybciej , 16 jak dla mnie jest ok.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    witam, a ja niestety 16 na 100% nie mógłbym zagrać. Co nie oznacza, że to zły termin. Ale osobiście wolałbym 23 albo 30. Pozdrawiam, Warsaw

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No to mozna zrobic 23, bo przydolby sie zeby aktualny mistrz byl na turnieju , niech wszyscy wpisza jaki termin im pasuje i wtedy sie ustali co i jak, bo na razie widze nieduzy odzew.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    23 tez moze byc, aczkolwiek 16 to jak dla mnie korzystniejszy termin

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Dla mnie tez im szybciej tym lepiej - choc jesli nie wyjade jeszcze nigdzie to pewnie 23 tez bede.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Jeżeli o mnie chodzi to mniej istotny jest fakt który to będzie weekend a bardziej w który dzień weekendu. Czy to koniecznie musi być niedziela
    Mnie zdecydowanie bardziej pasują soboty.
    Powód 1.
    Turnieje kończą się dość póĽno a trzeba jeszcze dotrzeć do swojego miasta (pod tym względem PKP nie zawsze nam sprzyja) no i jeżeli turniej jest w niedzielę to prawie prosto z pociągu trzeba iść do pracy :?
    Powód 2.
    Trwa sezon żużlowy i kolejki ligowe są rozgrywane w niedzielę

    Choć pewnie łatwiej jest znaleĽć lokal na niedzielę. A jeżeli niedziela to może da się przesunąć godzinę rozpoczęcia na wcześniejszą

    Oczywiście niezależnie od ostatecznych ustaleń postaram się być na turnieju :P

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tez jestem za sobota jezeli oczywiscie uda sie zalatwic lokal.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Co do dnia tygodnia, z tego co rozmawiałem z Marcinem z Opola, właśnie w sobotę może być ciężko, ze względu na duży ruch w lokalu. Za to w niedzielę warunki powinny być bardzo dobre, może nawet całkiem osobna salka dla nas. Także o ile chyba nawet teoretycznie jest możliwe zagranie w sobotę, to raczej proponowałbym się skupić bardziej na niedzieli.
    Możemy za to faktycznie zacząć wcześniej niż zwykle, pomysł godny rozważenia.

    Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie, coś już się powoli klaruje. Jedno co widzę, że raczej nikomu nie przeszkadza, żeby turniej odbył się w Opolu, także chyba przy tym możemy zostać.
    Każdy dodatkowy odzew oczywiście cały czas mile widziany.

    Pozdrawiam serdecznie