Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Usunalem juz ankiete, bo wszystko sie rozstrzygnelo.

  2. #32
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Poszperałem troche i znalazlem Zebre w Opolu
    mam nadzieje ze to ta bo wygląda calkiem calkiem..

    http://www.opole.pl/miasto/galeria_l...c&pic=22&col=3

  3. #33
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Tak to ten lokal swoja draga to nawet ja nie wiedzialem ze jest cos o lokalu w necie gratuluje dociekliwosci Lokal bedzie w pozadku o to prosze sie nie martwic zreszta i tak nie jest to najwarzniejszy aspekt imprezy, na dniach postaram sie zorganizowac wam jakas mapke dojazdu

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    hello WMMN, obserwowalem jak Ci idzie wtedy na pokerchamp i zaraz potem odpadles

    Orientujesz sie jak to jest na pokerchamp z kasa?? Bo przy rejestracji do turnieju pisza ze to tylko test i zadna kwota nie bedzie pobierana z konta. ale czy przypadkem w 2 strone tez to nie dziala??

    Wyczytalem gdzies ze kasa bedzie do wykorzystania w pelnej wersji...ale poki co to chyba nie ma sensu wstawac o 3 w nocy.

    Wiesz dokladnie jak to tam jest??

    pozdro

  5. #35
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Coz pozostaje wierzyc w zapewnienienia administratorow, jak cos wygrywam to pisze ze siano jest przelewane na twoje konto, nie da sie tego sprawdzic. Mysle ze wszystko jest ok ale wiadomo jak chodzi o kase to nie ma nic pewnego. Ale mysle ze za duzo osob tam gra zeby mogli sobie pozwolic na taka akcje ludzie mogli by sie lekko wkurwic na nich a bylaby to sporo antyreklama dla nich. Osobiscie nie wstaje o 3 w nocy po prostu jezeli gram akurat na PS to co mi szkodzi zagrac w darmowym turnieju przy okazji