Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    do soprano i innych ślązaków: póki co jedziemy po naukę żeby poznać wnikliwie zasady bo my bardzo długo graliśmy w zmodyfikowanego texasa od 5 i 3 karty ze wspólnych pięciu można było dobrać
    w texasa holdema gramy stosunkowo krótko także dlatego nie spodziewamy sie jakichs progresów na turnieju
    poza tym często gramy na ae w katowicach w klubie arkada na superniskie stawki tak żeby wszyscy mogli pograć bez zbędnego wpadania w długi
    ale jak zobaczymy konkretnie co i jak to nie ma sprawy
    pozdro

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Witam, jestem nowy i oczywiście nie wtrącam się co do daty turnieju ale wybrałbym się zobaczyć, pograć itd.. a 23 pasuje mi wręcz bosko
    16 mniej ale i tak jade jednym wozem z palo :wink:
    Co do pomysłu Soprano: jak najbardziej popieram a żetony to nie problem, graliśmy po różnych knajpach na kaske i nikt się nie czepiał

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez palo
    do soprano i innych ślązaków: póki co jedziemy po naukę żeby poznać wnikliwie zasady bo my bardzo długo graliśmy w zmodyfikowanego texasa od 5 i 3 karty ze wspólnych pięciu można było dobrać
    w texasa holdema gramy stosunkowo krótko także dlatego nie spodziewamy sie jakichs progresów na turnieju
    poza tym często gramy na ae w katowicach w klubie arkada na superniskie stawki tak żeby wszyscy mogli pograć bez zbędnego wpadania w długi
    ale jak zobaczymy konkretnie co i jak to nie ma sprawy
    pozdro
    Małe stawki ?? nie ma problemy, ja jestem biedny student a w pokera gram jak an razie dla przyejmności... :lol:

    A nie lepiej najpierw pograć na prawidłowe zasy (nauczyć sie ich) przed tunrijem Planety ?? Płacić 5 dych za naukę ?? nie lepiej najpierw potrenowac na mniejsze stawki ??
    widze ze WITORIO tez z pobliża... moze coś zorganizujemy ??

    Soprano

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    palo hehe teraz juz mam pewnosc kim jestes )
    Witam Cie tomku hehe

    pozdro

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    do ownerek: sosnowiec kojarzy mi sie z zaglebiem i z tym co sie ze mna boi grac... to pewnie ty pawelku

    do soprano: nie ma sprway mozemy sie zgadac kiedys w przyszlym tygodniu po poludniu i pograc juz na konkretne zasady miejsce obojętne
    my prawie codziennie gramy w arkadzie na ae w katach ale na smieszne stawki

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Widze ze 23 zostal juz praktycznie przyklepany... Szkoda, bo nie bede mogl wtedy zagrac. Moze nastepnym razem...

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Są już jakieś szacunki co do liczby graczy w Opolu?? Co by dla nas nowych, spragnionych krwi :twisted: i nowych wrażeń :shock: starczyło miejsca przy stoliku
    Co robicie w razie zbyt wielu graczy?jakieś wstępne eliminacje czy po prostu więcej stołów??

    ps. co do gry na AE w Kcach to trzeba napiętnować te śmieszne stawki i jak najszybciej wrócić do poprzednich
    nowe pokolenie studentów jak chce się uczć to niech inwestuje, my płaciliśmy
    nieprawdaż Palo?

    Pomysł:
    niech każdy kto już przesądził o swojej obecności zagłosuje na 23.V (jak zauważył StingnWo termin chyba zaklepany)

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Też wydaje mi się, że zostaniemy już przy 23/05 jako termin turnieju. Z podaniem oficjalnej informacji na stronie wstrzymam się jeszcze do czasu obgadania sprawy z organizatorami z Opola.

    Jak już będzie informacja na stronie, to razem z nią pojawia się zawsze lista potencjalnych zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju. Można dzięku temu właśnie oszacować mniej więcej ilu osób się spodziewać. Plus/minus te szacunki się potwierdzają, choć ostatnio jesteśmy pozytywnie zaskakiwani na plus. Nie mniej jednak o miejsce w turnieju nie ma się raczej co martwić, zwłaszcza jak ktoś będzie figurował na 'liście chętnych' na stronie.

    Serdeczności,
    Marian

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Nas bedzie na pewno 5 minimum ale sadze ze jeszcze ktos sie moze skusic. nam termin na 23 tez bardziej pasuje bo 16 mamy zajecia i ciezko bylo by nam je opuscic.
    Pozdrawiam i zapraszamy do nas :twisted:

  10. #30
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Zgodnie z zapowiedzią infomacja o turnieju już jest na 'planecie' (http://www.poker.w.pl). Wszystkich zainteresowanych prosiłbym jeszcze o kontakt w celu umieszczenia na liście chętnych na stronie.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Marian