Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Probowalem w sobote ale nie da rady zreszta sam bym nie polecal bo wiem co sie tam dzieje w soboty, normalna impreza duzo ludzi glosna muzyka tekze warunki niesprzyjajace grze w poka.
    Jak Marian pisal w niedziele bedziemy mieli dogodne warunki w niedziele. Co do terminu jak juz to wstepnie ustale z wlascicielem na (16,23)

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    spox wreszcie jakieś plany co do nowego turnieju juz sie nie moge doczekac co prawda bedzie to moj pierwszy turniej ale po nauke sie jedzie i za nia sie placi.... mysle ze skombinujemy jakas skromna ekipe skupiona wokol graczy z katowic i troche swiezej krwi sie pojawi... bedziemy obserwowali kolejne info dotyczace turnieju i oczywiscie nie wnikam w date bo to w koncu bedzie debiut wiec nie mam nic do gadania... a opole to rzut beretem wiec chyba data obojetna

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    rzut beretem palo skad jestes?

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Rzut beretem jak dla kogo
    Co do grania wczesniej to pociag z z polnocy przyjezdza o 11:08 (16.05) - daleko to od dworca jest ?

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zeby szybciej i sprawniej okreslic kto kiedy woli zagrac dodalem mala ankiete. Zapraszam do glosowania (tylko zarejestrowani uzytkownicy)

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    23 pliz, pliz, pliz :...-(

    PLIZ

    Pozdr

    Warsaw

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    No coz blacha od dworca na piechotke 20 min, ale autobusikem cena biletu studencki 1 zł 7 min i jestes wszystko opisze i pokaze na mapce puki co ustalejcie termin.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    rzut beretem dlatego ze jestem z katowic wiec to jakies 80km i autostrada wiec nie ma problemu data jest mi szczerze obojetna bo nie wykraczam poki co tak daleko w czasie... glosuje mimo to na 23maja

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Witam!

    Ja niestety znów opuszczę turniej
    Pod koniec maja zaczyna mi się już sesja- egzaminy praktyczne i 3 terminy kolosów przeróznych

    Ja się pisze dopieor na anstępny w Warszawie...

    Soprano

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    A jeszcze jedno: do Palo i innych chłopaków z KAtowic:

    może bysmy sie kuiedyś umówili np. w piątek na jakis mini turniej za 10 (20zł)w którejś knajpie w Katowicach ?? tylko trzeba by jakieś żetony skombinowac ??

    Soprano