Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Zastanawiam się nad przejściem do PokerStars, ale nieraz czytałem że jest tam wyższy poziom niż w innych pokerroomach - jak jest naprawdę? Chodzi mi przede wszystkim o niskie stawki i o Fixed Limit. Jeżeli jest różnica to jak duża? I czy można wysłać kase przelewem czy trzeba korzystac z np MB lub Neteller. Grałem tam kiedys na PlayMoney i ich oprogramowanie mi pasuje, czego nie moge powiedzieć o BossMedia na BaH, która wg. mnie troche za często generuje niespodzianki.

  2. #2
    GuestJ Guest
    Podobno większe różnice między poziomem graczy na poszczególnych roomach zaczynają się dopiero na wyższych limitach, ktoś też trafnie ostatnio zauważył że w serwisach które nie oferują dodatkowo zakładów sportowych czyli są czysto pokerowe, jest mniej rybek niż na tych które tk robią. Żaden ze mnie autorytet więc tak tylko pisze.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Tak, jest wyższy poziom.
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB
    BossMedia na BaH, która wg. mnie troche za często generuje niespodzianki.
    Już nie mogę... Liczba głąbów na tym forum rośnie wykładniczo...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    BossMedia na BaH, która wg. mnie troche za często generuje niespodzianki.
    Rozegralem na bossie od maja jakies 20k rozdan i nie zauwazylem niczego specjalnego. Wszystko w PT jest zgodne z rachunkiem prawdopodobienstwa.
    To nie wiem. Moze dobre stoly wybieralem??? Bo podobno na bossie na niektorych stolach sa same niespodzianki
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 31-07-2007 o 18:29

  5. #5
    GuestJ Guest
    EEE...Hmmm...uhhh...Wykuadniczo??!! co to znaczy?

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja rozegrałem na BaH kilkanaście tysięcy rąk i często miałem więcej pechowych rozdań niż szczęśliwych. O ile dobrze pamiętam to na PS, niespodzianki sie zdarzały, ale nie było tego tak dużo.
    No ale oczywiście wszystkie programy do pokera są zgodne z prawdopodobieństwem, pokerroomy są sprawiedliwe i nie robią żadnych przekrętów (bo przeciez gdyby robili to by nie mieli klientów - a wystarczy popatrzeć na biura podróży: przekręty są i klienci też), policja, sądy i nawet rząd jest uczciwy i sprawiedliwy (jak sama nazwa wskazuje - Pis) a każdy kto myśli inaczej to debil i trzeba go zjechać na forum.

  8. #8
    Wedlug mnie PS to nie miejsce dla poczatkujacych graczy wyrabiaj deposit bonusy, buduj BR, PS to dobra ostoja dla graczy minimum NL100 bo wtedy mozna troche pkt nabic i costam sobie kupic
    a tak ogolnie to do dupy ten room poza fajnym softem i duza liczba graczy to co tam jest? bonus? haha 50$, rakeback - brak. wiec nic co interesuje pokerzystow

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    A wedlug mnie PS to swietne miejsce dla poczatkujace pokerzysty. Kazdy, kto wyjdzie z PS, da sobie pozniej rade na kazdym innym roomie z powodzeniem. Polecam taki sposob, pozniej to bardzo procentuje. PS IMHO ma poziom o wiele wyzszy niz przecietny juz na stawkach 0,25/0,50 NL. Ale przez to mobilizuje do ciaglej nauki i obserwacji.
    Do 8dyb8: popatrz sobie na post Kapola z 31.07 17.22, zgadzam sie z nim w calej rozciaglosci. Jak malo wiesz to sie nie wychylaj. Rakeback na PS jest, rosnie w miare ilosci wygenerowanego rake. PS oferuje rowniez cotygodniowe freerolle 20k i 50k oraz miesieczne 100k dla stalych graczy. Nagrody rzeczowe do wyboru oraz buy in w turniejach za punkty FPP. Premiowany ranking TLB. Tyle co mi przyszlo do glowy, ale znalazloby sie wiecej.

    pozdrawiam,

    Plissken

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    Moim skromnym zdaniem PokerStars to najlepszy z poker roomów.
    Poziom wyższy niż na innych, a od kogo można sie lepiej nauczyć jak nie od najlepszych .