Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez Plissken Zobacz posta
    Do 8dyb8: popatrz sobie na post Kapola z 31.07 17.22, zgadzam sie z nim w calej rozciaglosci. Jak malo wiesz to sie nie wychylaj.
    jaki rakeback na jakich warunkach? 1sze slysze, ja jakos wole dostac 70% rakeback na ongame

    w ogole to po co na mnie najezdzasz? napisalem swoja opinie, nawet tam napisalem 'fajny soft' wiec Ciebie jak widac wielkiego milosnika PS nie powinien moj post obrazic. PS jest fajne jesli chodzi o turnieje bo jest ich sporo-pod warunkiem ze ktos lubi grac turniej z 20k graczy HEHE.
    Nic do PS nie mam, ale prawda jest taka ze duzo latwiej budowac BR na innych roomach gdzie dostajesz solidny depo bonus i rakeback

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Trochę dziwne pytanie zadałeś.. czy warto grać na PS..
    Wydaje mi się, że po prostu warto ściągnąc program, wpłacić kilka dolców i spróbować.
    Ja gram tylko na PS i nie narzekam. W myśl starej zasady tu panującej wychodzę z założenia, że co Cie nie zabije, to Cie wzmocni. Na mikro poziom chyba nigdzie za bardzo nie odbiega, a jeżeli już, to minimalnie. Nie sądzę z resztą, żeby mogło to determinować coś. Jeżeli dasz sobie radę na PS(czyli w roomie, gdzie wg Ciebie jest najwyższy poziom, to po przeniesieniu gdzie indziej powinno być tylko lepiej).
    Poza tym skoro mówisz, że ten room dobrze Ci się kojarzy, bo nie ma tylu niespodzianek, to na co czekać?
    pozdr

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Ja gram tylko na PS i nie narzekam.
    ...

    Jeżeli dasz sobie radę na PS(czyli w roomie, gdzie wg Ciebie jest najwyższy poziom, to po przeniesieniu gdzie indziej powinno być tylko lepiej).
    pozdr
    Nie narzekasz?? A temat "żale początkujacego"?

    Nie mówie że tam jest najwyższy poziom tylko sie pytam - inaczej bym nie zakładał tego tematu.

    A z innej beczki - można wpłacać przelewem bankowym czy tylko MB Neteller itp? I jaka jest minimalna kwota wpłaty?

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    W żalach narzekam na określony styl gry przeciwników(których można spotkać wszędzie), z którym nie potrafiłem sobie kompletnie radzić, a nie na pokeroom.
    Wypłaty dokonuje się przez netellera. Chyba nie ma innej możliwości(choć nie jestem w 100% pewien). Nie doczytałem się też niczego na temat minimalnej kwoty wypłaty. Tzn nie możesz wypłacić mniej niż ok 4.5$. 2$ wynosi prowizja za przelew z PS na netellera i ok 2.5$ za wypłatę z konta netellera poprzez bankomat. Wydaje mi się, że mniej niż 50$ nie ma sensu wypłacać.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    jaki rakeback na jakich warunkach? 1sze slysze, ja jakos wole dostac 70% rakeback na ongame

    Nic do PS nie mam, ale prawda jest taka ze duzo latwiej budowac BR na innych roomach gdzie dostajesz solidny depo bonus i rakeback

    Ja wolę 73% rakeback na PS. W przyszłym roku postaram się mieć 103%, ale w tym nie dam rady. Niemniej, strasznie to fajne miejsce do rozbudowy bankrolla nie tylko grą. Jak ktoś by się bardzo postarał, to dałoby się wyciągnąć z PS rocznie $120k, ale to już trzeba naprawdę grać 20dni po 8h miesięcznie na 100 i 200 max po 8-10 stołów... Niemniej dla dużo grających PS ma moim zdaniem najbardziej zyskowny rakeback.

    Pozdr
    Warsaw

    PS. Z plusów jeszcze współpraca z ePassporte, który spokojnie konkuruje albo nawet przewyższa Netellera.

  6. #16
    a gdzie sobie mozna zalatwic rakeback na PS? jakie warunki trzeba spelnic? mimo ze gram mikrostawki to dosyc duzo wiec byloby milo dostac jakies grosze w prezencie

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    2$ wynosi prowizja za przelew z PS na netellera i ok 2.5$ za wypłatę z konta netellera poprzez bankomat. Wydaje mi się, że mniej niż 50$ nie ma sensu wypłacać.

    Przed chwilą otrzymałem przelew na Neteller i nie ma żadnej prowizji. A jak wypłacasz z bankomatu niby?

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Warsaw: jakies szczegoly jesli chodzi o Twoj RB?
    Rozumiem ze majac konto na PS wiele juz i tak nie zmienie, ale wszystko w perspektywie

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Na PS nie ma typowego RB. Są jedynie bonusy, które można kupować za FPP, działające przez to jak RB.

  10. #20
    no ok juz znalazlem, oto najtanszy bonus:
    25,000 FPP credits
    $285 VIP Reward Bonus

    watpie zeby 25k FPP bylo latwym osiagnieciem dla micro stakes gracza, a jak ktos gra np sng to musialby zaplacic 5000$ fee zeby tyle pkt zarobic, co daje rakeback 5% ?
    wzialem najtanszy, wiem ze sa lepsze, np 100k za 1500$, ale to nie sa liczby osiagalne dla zwyklego poczatkujacego gracza - w ktorego dziale sie znajdujemy przypominam.