Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Macio? Jakiś krewny Macii? (czy jak to tam się odmienia)

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    13
    Raczej nie

    ale jak grasz na UB to mnie tam widziales jako Macio09, Bodog to Macio09 (chociaz teraz moja mama gra tam na tym koncie :P ) AP Muppet09.

    A duzo pisze tutaj:
    http://www.poker-strategy.org/default.aspx?tabid=44

    a dwa dni temu dwa ladne rozdania:

    http://www.poker-strategy.org/defaul...t&PostID=42508

    a czym by byl gracz pokerowy bez bad beatow (to z wczoraj )

    http://www.poker-strategy.org/defaul...t&PostID=42604
    Ostatnio edytowane przez Macio ; 31-07-2007 o 13:37

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Ale skoro dacie raise i dostaniecie call a potem czek to co wiecie na czym stoicie ? Betujecie ? czy tez czek ?
    Wiemy. Jeśli gramy przeciwko solidnemu graczowi to wiemy, że jest mała szansa że mamy lepszą rękę. Dlatego wtedy daję check na turn (lub fold jeśli przeciwnik zabetuje) i na river call value beta tak gdzieś do wysokości 1/3 puli. Natomiast jeśli przeciwnik jest calling station to zazwyczaj daję beta na turnie i check na river jeśli nie złapię drugiej pary lub tripsa. Jeśli ręka mi się polepszy, to na river daję kolejnego beta.

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez mr I-Don't-Like-$$$
    Natomiast jeśli przeciwnik jest calling station to zazwyczaj daję beta na turnie i check na river jeśli nie złapię drugiej pary lub tripsa. Jeśli ręka mi się polepszy, to na river daję kolejnego beta.
    Jak gościu jest calling station i na riverze czeka, to ja znowu wypalam value beta. Czekanie to IMO tracenie pieniędzy. Oczywiście nadziejemy się czasem na C/R, po którym musimy spasować, ale w większości przypadków calling station sprawdzi bet za 1/2 puli i dorzuci nam jeszcze trochę forsy. Wystarczy żeby cał call z gorszą ręką cześciej niż C/R lub call z lepszą, co według mnie jest sprawą oczywistą (że tak się stanie).
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 31-07-2007 o 15:51

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tzn w sumie nie wiem czemu ale jakos ja przyjalem domyslnie ze gramy przeciwko w miare solidnemu graczowi bo wiadomo ze przeciwko calling station atakujemy juz na flopie

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    HERO sprawdził, przeciwnik prawdopodobnie jest w grze postflop weak tightem, więc jego bet na turnie dużo powie o sile jego ręki.

    FLOP [board cards ]
    DonHoschi bets $3, HERO calls $3, windysong folds.

    TURN [board cards ]
    DonHoschi bets $2.50, HERO ???

    Jak gramy teraz? Call z ideą raise na riverze czy od razu podbijamy?

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Przez call kompletnie nie wiesz teraz, gdzie jesteś. Ja mocno raisuję, gościu zagrał strasznie słabo. Raczej nie prowokuje do raise'u, bo nie ma do tego podstaw po twoim zagraniu na flopie. Jestem szczęśliwy jeśli zgarnę to, co już jest w puli, bo nie chciałbym potem być postawionym przed ciężką decyzją.
    Brak drawu na flopie sugeruje króla z niższym kickerem.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    13
    bardzo slaby bet na turnie ... ja robie raise bo to mi wyglada na takie karty .. KQ KJ KT.
    Mysle ze przestraszyl sie tego ze zrobiles call mi ze moze trafiles lepsza reke od jego ....

    moj reraise byl by na $12 i ognia jak sprawdzi to wtedy robie check na river ....

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Na flopie raise do 12-15$, po jego zachowaniu wiemy znacznie wiecej. A tak to turn, ktory nic nie zmienia i dalej mamy zagadke. Na turnie znaczny raise - tak do 18$, to moze cos sie dowiemy
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 03-08-2007 o 17:30

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Tak river to najlepsza faza by sie czegos dowiedziec :P