Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Takich z ladowaniem w stacji dokujacej to nie widzialem, przynajmniej w tej cenie. Bateryjki sa spoko, kumpel ma myszke ladowana w stacji dokujacej i to masakra jest, rozladuje sie i dupa. Wez tu np. graj na touchpadzie na 8 stolach
    Baterie rulezz

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    też mam myszke łądowaną w stacji i jest super wygodna właśnie

    po pierwsze ładowanie starcza na kupe czasu (jakieś 2 dni nonstop używania) a po drugie jak masz 10% to wyskakują komunikaty więc zawsze można skończyć co się robi i ładować

    wczoraj przy grze na 8 stołów wyskoczył mi ten komunikat i między ruchami na 5-10 sekund wkładałem myszke do stacji przez jakieś 5 minut i doładowało do 40%

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Żory
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    też mam myszke łądowaną w stacji i jest super wygodna właśnie

    po pierwsze ładowanie starcza na kupe czasu (jakieś 2 dni nonstop używania) a po drugie jak masz 10% to wyskakują komunikaty więc zawsze można skończyć co się robi i ładować

    wczoraj przy grze na 8 stołów wyskoczył mi ten komunikat i między ruchami na 5-10 sekund wkładałem myszke do stacji przez jakieś 5 minut i doładowało do 40%
    Witam

    Z tego co wiem to mowa tu o tej myszy
    http://www.ulubiony.pl/?action=StoPr...44854&&u=10815
    mam pytanko: jaki jest jej zasięg (faktycznie 3m)?

    Pozdro
    Gazda

    Dowiedzialem się podobno Tak!!!.Thx
    Ostatnio edytowane przez gazda ; 02-08-2007 o 14:18

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Fajna mysz, warta swojej ceny

    http://www.ulubiony.pl/komputery/per...rk_134090.html
    Osobiscie mam taka, na jednych bateriach 4 miechy chodzi

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    no moze i fajan ale mysle ze zbyt wielka

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nie jest wcale dużo większa od innych myszek.
    to tylko na zdjęciach tak wygląda.

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Żory
    Posty
    310
    Ello

    Umoczylem dziś 2 BI na 5/5 w Mario ale i tak zakupię to cudo!!! a microsofta mysz oddaje jeszcze w tym tygodniu,(nie spełniała wymogów moich hej)
    A tak wrociłem lżejszy troche to tu zagadne.
    (ech te rivery i flopy czasem yooo )

    Pozdro

  8. #28
    Pragnę wszystkich przestrzec przed kupowaniem na Allegro słuchawek bluetooth Sony Ericsson HBH-DS970. Większość z nich to perfidne, chińskie podróbki!!! Sam się na takie właśnie naciąłem. Jeśli ktoś planuje zakup takiego urządzenia, to polecam w jakimś sklepie, w którym można sprawdzić oryginalność ww urządzenia. Oryginały mają czysty, naturalny dźwięk, a te g... z Allegro wydają z siebie tylko jakieś szumy, przez które nieśmiało przedziera się muzyka lub głos rozmówcy. Myślę, że warto dołożyć tę stówkę i zaopatrzyć się w toto w sklepie SE.

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ok

    dzisiaj imieniny i kupuję chyba te:
    http://www.allegro.pl/item222653288_...warszawa_.html

    myślicie, że dla tekiego laika jak ja to już będą wystarczające?

    są wygodne, bezproblemowe (ladują się z nadajnika bezpośrednio), ladne no i parametry mają lepsze od tych wszystkich Phillipsow thomsonów i innych gówien.

    co myślicie?

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Firma porządna, cudów się nie spodziewaj, ale są na pewno lepsze od thomsonów itp. Jak już dostaniesz i przetestujesz to koniecznie napisz co o nich myślisz, bo też zacząłem się zastanawiać nad kupnem bezprzewodowych.