Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Zapewne większość spośród Was czyta to forum, żeby się uczyć.

    Ale może znajdzie się też paru, którzy, tak jak ja, szukają tu przede wszystkim mocnych wrażeń.

    Chciałbym tu zaproponować temat (nie wiem czy w dobrym miejscu), w którym będzie się podawało osoby, dla których zagląda się to forum.

    Ja zaglądam nie za często i nie wszystkich gigantów pióra pewnie znam a chciałbym...

    A oto moje typy:

    1 BRIGANTOS - absolutny idol. Poęga logiki, moc słowa i patologiczna składnia. Praktycznie każdy post daje power na pół dnia.

    2. GLUKOZAMINA - większość pewnie wie za co, gdyby ktoś nie wiedział, to za AA.

    3. Memphis 23 - za znaczny wkład do taktyki gry w pokera w słynnym dla niektórych dialogu z GLUKOZAMINĄ>

    Czekam na więcej.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Zapomniałeś o najnowszej gwieżdzie forum - flexstyle: http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=5391.
    Tytan myśli pokerowej. Zasłynął jako twórca współczesnej teorii flush-a. Ponadto jest twórcą SoF - najlepszej gry na świecie.

    jdx

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ja zaglądam na forum tylko po to by zobaczyc kiedy sebkrol bedzie miał 10 000 postów...

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja kocham wręcz nowych na forum... Ech, aż tęsknię za Cosmo84...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Dzięki za Flexstyle'a JDx. Ten wątek o niepozornym tytule, to wielka uczta dla ducha nie ma dwóch zdań.

    A propos czego innego. W w/w wątku pojawiło się pojęcie "klątwa BRIGANTOSA" autorstwa bodajże Karellego. Może i mnie uda się zasłużyć kiedyś na taką klątwę.

    Jak dotąd BRIGANTOS tylko raz zareagował na moje wyrazy uwielbienia i określił moją osobę właściwym sobie stylem w prostych żołnierskich słowach:
    "CGjungO cieciu a kim ty jestes
    mozesz sie zgadzac lub nie z tym co pisze ale gdzie tu jest cos smiesznego chyba ze jestes dzieciaczkiem i cie smieszy nawet jak ci ptak nasra na lep"

    Nie jest to jeszcze klątwa BRIGANTOSA ale nie tracę nadzieji.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    jesteś na dobrym tropie tylko kup lep na muchy..., tzn na brigantosa

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    ja zaglądam na forum tylko po to by zobaczyc kiedy sebkrol bedzie miał 10 000 postów...
    Alez Ty jestes uszczypliwy ;P

    Nadal masz do mnie zal ze Cie sprawdzilem z AA na finale PPT :P

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    przed finalem PPT tez byłem uszczypliwy

    a że mnie sprawdziles z AA to rzeczywiście obora... niewybaczalna...

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a spojrzcie na psoty tego goscia http://forum.pokerzysta.pl/search.php?searchid=96926

    Normalnie bije od nich inteligencja

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ale pod tym linkiem nic nie ma...