Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Mi się kiedyś ta sztuka udała w wojnie SB vs BB. Flush na K vs flush na A. Da się przeżyć.


    Nie wiadomo, ale spróbować można. Wg. Sklansky'ego AI z nutsem na riverze (a tutaj prawie na pewno HERO ma nutsa) jest najbardziej +EV.

    jdx
    Należy dodać że, że kiedy dodatkowo nasza aktualna ręka jest wysoce nieprawdopodobna do przewidzenia przez naszego przeciwnika, biorąc pod uwagę naszą grę w całym rozdaniu.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    malo prawdopodobne ze ma kolor, bo na turnie grubo udzerzyl. ma seta... nawet przez przypadek napisales w HH jakie ten koles mial karty

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    zarty sobie robisz grubo uderzyl ??

    Uderzyl NAJSLABIEJ JAK MOGL !!!

    Chociaz moze mogl 9,5 ale glowy nie dam

    W kazdym badz razie zrobil minimalny raise

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    EZ All-in...
    Ja też obstawiłem go na seta zanim przeczytałem co miał... moim zdaniem, jeśli w tej sytuacji nie zrobisz all-ina to tylko tracisz kasę. Bez pary na stole nie ma się czego bać - po takiej ilości akcji na flopie i turnie.

    Pozdro

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Tylko te jego bety o 0.5$ jakos nie sklanialy mnie do tego ze ma seta bardziej mi to wygladalo na flusch draw a ten jego reise na turnie byl malo przekonywujacy majac na uwadze "rzeznie" jaka sie dziala wczesniej na tym stole. Wiec przyznam sie ze sie mylilem z fluschem u niego no ale coz...

    P.S. Szkoda ze nie zauwazylem ze w HH sa pokazane karty mojego przeciwnika bo mam wrazenie ze wszyscy wiedzieli ze gosc ma seta a tylko ja ze ma kolor

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    17
    Przy turnie obstawiałem go jeszcze na drawa do flusha. Ale po tym jego wejściu byłem pewny że to set lub straight. Tylko all in.