Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    ***** Hand History for Game 6188207208 *****
    $25 USD NL Texas Hold'em - Friday, July 27, 19:11:04 ET 2007
    Table Table 127868 (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Total number of players : 6
    Seat 1: znark888 ( $27.41 USD )
    Seat 4: the_lap34 ( $28.50 USD )
    Seat 3: periMCS ( $29.92 USD )
    Seat 5: jt4444222 ( $9.16 USD )
    Seat 2: ForrestGum ( $21 USD )
    Seat 6: Aykut_G ( $23.62 USD )
    jt4444222 posts small blind [$0.10 USD].
    Aykut_G posts big blind [$0.25 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to periMCS [ ]
    znark888 folds.
    jt4444222: ah flush?
    ForrestGum calls [$0.25 USD]
    periMCS raises [$1 USD]
    the_lap34 folds.
    jt4444222 folds.
    Aykut_G folds.
    ForrestGum calls [$0.75 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    ForrestGum checks.
    periMCS bets [$2 USD]
    ForrestGum raises [$4 USD]
    periMCS raises [$8 USD]
    ForrestGum calls [$6 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    ForrestGum checks.
    periMCS is all-In.
    ForrestGum is all-In.
    ** Dealing River ** [ ]
    ForrestGum shows [ , ]a straight Six to Ten.
    periMCS shows [ , ]two pairs, Nines and Eights.
    periMCS wins $8.92 USD from side pot #1 with two pairs, Nines and Eights.
    ForrestGum wins $40.24 USD from the main pot with a straight, Six to Ten.

    Szczerze mówiąc to poniosła mnie fantazja. Uznałem, że skoro już zagrałem SC i złapałem 2 pary to trzeba grać ostro. Ale po tym minraise powinenem być bardzo podejrzliwy i grać to rozdanie jak najtaniej. Czy wy macie jakieś inne przemyślenia na temat tego rozdania?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    To jest typowy przyklad, gdzie dwie pary nalezy zrzucici najszybciej jak sie da

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    To jest typowy przyklad, gdzie dwie pary nalezy zrzucici najszybciej jak sie da
    Dlaczego mamy zakladac ze przeciwnik ktory wchodzi w podbicie ma QJ j8 czy 67 ? ewentualnie seta ? ale tego chyba mocniej by podbil?

    Oczywiscie min raise podejrzany ale to jeszcze nie powod by pasowac :P Mamy w koncu te 4 outy do fulla jeszce

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Dlaczego mamy zakladac ze przeciwnik ktory wchodzi w podbicie ma QJ j8 czy 67 ? ewentualnie seta ? ale tego chyba mocniej by podbil?
    Może mieć nawet TJ i mamy wtedy coinflipa, nie mowiac juz o jakims FD+SD.

    Z taką ręką nigdy nie staram się budować dużych potów !

    Akurat w tym wypadku, majac pozycje, dałbym call te 2$, na turnie zachekał i zobaczyłbym co sie dzieje na riverze.

    pozdr

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no tak tak nie zamierzam budowac duzego pota ale ograniczym bym sie do check call do konca no chyba ze na turnie i riverze zagra np o pota

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    no tak tak nie zamierzam budowac duzego pota ale ograniczym bym sie do check call do konca no chyba ze na turnie i riverze zagra np o pota
    Teraz nikt nie chce budować dużych potów z SC, a tak to często można było tutaj słyszeć, że SC to jedne z najlepszych kart do zarobku Zresztą byłem tu kiedyś skrytykowany kiedy zastanawiałem się nad sensownością 3betowania PF ze SC przez kogoś z wyższych stawek. To tak abstrahując od rozdania, które wiem, że spieprzyłem

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Tak, na SC można nieźle zarobić, ale najlepiej sprawdzają się gdy to przeciwnik podbija!. Tutaj to ty podbiłeś, trafiłeś najniższe 2 pary, a zakres jego rąk, z którymi raise'uje flop zwykle cię miażdży. Zauważ, że gościu zagrał Limp/Call, a więc jak dla mnie ma Tx/strita/seta/2 pary. Ty bijesz tylko to pierwsze.
    Call na flopie, masz pozycję. Ja dążę do taniego showdown'u, chyba że wpadnie full.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    10
    Przy takim flopie nie ma co budować dużej puli. To tylko 2 pary, a on bije cię z trójką, stritem i jeszcze może mieć flush draw. Ratuje cie tylko full ( 4 outs) bądź kareta (2 outs). Zależy jeszcze od readu. Jeśli jest to maniak co nie potrafi zrzucić żadnej reki to w takim wypadku gotów byłby ryzykować.