Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Witam!

    Mam takie pytanie, ale najpierw wyjasnienie.
    Od 2 miesiecy gram na Party z wiadomych chyba wszystkim powodow.
    Przez te 2 miesiace przeszlem od totalnej ryby do w mare dobrego gracza na mikrostawkach czytajac ksiazki, artykuly i sporo watkow na forum.
    W tej chwili mam okolo 15BB/100 na no-limicie - uwazam, ze to ok.

    Ale pytanie brzmi - czy nie sprobowac innej platformy?
    Odnosze wrazenie, ze na Party wiele osob korzysta z pokerstrategy i za duzo jest tam graczy, ktorzy cokolwiek wiedza o strategii.
    Jest jakas platforma gdzie na mikrostawkach graja prawie same ryby?
    Co byscie doradzili?

    pozdrawiam
    adam

  2. #2
    Witam!

    Wydaje mi się, że gra na microstawkach wszędzie kształtuje się na podobnym poziomie. Proponuję podbudować bankroll i dopiero szukać optymalnego softu.

    Gdybyś już chciał uderzyć gdzie indziej --- Ze swojej strony polecam wsex (75%RB), Everest(podobno na 100 osób 97 to ryby), Ongame (sentyment+korzystne bonusy)

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    po co się przenosisz ? Party jest jednym wielkim stawem pelnym ryb Szczególnie na mikrostawkach, z "wiadomych chyba powodów". Drugim wlasnie tego typu roomem ze sporym narybkiem jest wlasnie everest.

    Ale wsexu byl nie polecal - mimo 100%rb zdecydowanie najwyzszy poziom, jaki gdziekolwiek spotkalem i do tego mialem drobne problemy przy wyplacie + niski traffic

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    na PokerStars tez nie jest zle
    jest jakas roznica miedzy NL10-25 na PP a PS ?

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    po co się przenosisz ? Party jest jednym wielkim stawem pelnym ryb Szczególnie na mikrostawkach, z "wiadomych chyba powodów".
    Na Party jest wiele ryb z wiadomych powodow, ale jednak wielu z nich choc raz czyta te artykuly.
    Wiem, bo grajac na NL .02/.04 okolo 50% ludzi robi podbicie na preflopie 4 x BB + 1 BB za limpera. Ryba tego nie wie i podbija losowo.


    ps. o co chodzi z tym bonusem 100$ na everest - musze zrobic depozyt czy nie?
    musi mnie ktos polecic?
    napiszcie pliz na priv jesli to "nielegalny" temat na forum.
    Ostatnio edytowane przez axeld333 ; 28-07-2007 o 07:40

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    jezeli jeszcze nie miales downswinga na party to jak najszybciej zmien poker room. wiem ze rozdania sa losowe i nie mozna tego ustawiac (chyba...), ale to co tam sie czasem dzieje to przechodzi statystyczny rahunek prawdopodobienstwa. ja tam dwa razy gralem. dwa razy dostalem bonus po 50$ i zrobilem dwa razy z tego 400$. az przyszedl jeden dzien (tzn 2) gdzie wszystko wtopilem... bo gdy dostawalem KK to na 75% rozdan ktos mial AA i konczylo sie allinami przed flopem.
    czyli jak jestes na plusie to zmieniaj pokerroom...

  7. #7
    na everescie musisz zrobic depozyt, dowolny, nawet 5$ i dostajesz bonus, apropo zarejestruj sie z jakiejs stronki to zamiast 100$ dostaniesz 150 do wyrabiania

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    na everescie musisz zrobic depozyt, dowolny, nawet 5$ i dostajesz bonus, apropo zarejestruj sie z jakiejs stronki to zamiast 100$ dostaniesz 150 do wyrabiania
    moglbys mi taki kod podeslac na prv - bo nie wiem gdzie go poszukac.
    albo adres strony z ktorej moge skorzystac.
    z gory dzieki.


    ps. acha! jaki jest soft na tym everescie? jest spoko? mozna zmniejszac stoly zeby byly 4 widoczne na monitorze?