Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Zostało 20 graczy- dopiero co odpadł 21. - nagrody poszły trochę w górę..
    Hero ok. 6-7 stack w turnieju, następna różnica wypłat na FT.

    Hagstrm dopiero od 3 rąk przy stole,
    Laculars - najaktywniejszy na stole ostatnio, używa swojego dużego stacka, zwykle jednak raisował first in i wygrywał bez większego oporu.

    Seat 1: metador ($10,545.00 in chips) DEALER
    Seat 2: ericenolan ($36,618.00 in chips)
    Seat 3: HERO ($38,954.00 in chips)

    Seat 4: relu ($34,774.00 in chips)
    Seat 5: zillions ($53,436.50 in chips)
    Seat 6: imgrandad42 ($13,960.00 in chips)
    Seat 7: setoki ($14,180.00 in chips)
    Seat 9: Hagstrm54 ($16,035.00 in chips)
    Seat 10: LacuLars ($101,339.34 in chips)

    ericenolan: Post SB $1,500.00
    HERO: Post BB $3,000.00
    *** HOLE CARDS ***

    Dealt to HERO [ ]

    Hagstrm54: Allin $16,035.00
    LacuLars: Call $16,035.00
    ericenolan: Call $14,535.00

    HERO: ???

    Wahałem się tu między 3 opcjami: fold/call/all in..
    Chyba w końcu wybrałem najgorszą, no ale mogę być zorientowany na wynik.
    Nie daje mi ta ręka spokoju...
    Ostatnio edytowane przez Tramwaj ; 28-07-2007 o 01:14

  2. #2
    w sumie to wachales sie pomiedzy slusznymi opcjami bo te 3 tylko istnialy. Jak na moje to call odpada.


    Ja daje fold. Chyba ze ostro gamblujemy i all inn.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    46
    ja daje Fold!! Twój all-in byłby właściwie miniraisem i żaden z graczy by sie raczej nie wycofał... Nawet jeżeli nikt nie ma wyższej pary to przy 3 osobach oprócz ciebie szansa ze wygrasz nie jest bardzo duża a ryzyko spore ...koniec turnieju!
    Nawet jeżeli dałeś fold....i okazało sie ze twoja ręka by wygrała to się tym nie zagryzaj...pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    z QQ może bym pushował ale tak to fold.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    chcialem napisac ze dalbym fold ale przed napisaniem zmienilem zdanie wydaje mi sie ze obawiac mozna sie tylko pierwszego gracza ale sidepot i tak na to wynagrodzi mysle ze duza sznasa ze pozostali dwa maja srednie parki lbu wysokie karty i preflop mysle ze jestes od nich lepszy

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    A ja bym trzasnal tu all-ina i czekal na rozwoj zdarzen
    To oczywiscie troche "z przymruzeniem oka"

    Duzo zalezy od Twojego nastawienia - czy lubisz ryzyko czy wolisz spokojnie zaczekac. Push w tej sytuacji i z ta karta jest chyba wbrew regulom, ale jakby sie udalo, to jestes ustawiony pod pierwsza trojke.

    Zawsze jak sie czaje zbyt dlugo i ostroznie to wychodze na tym jak Zablocki na mydle, a potem i tak wtapiam. Na przyklad nie moge sobie wybaczyc jak w strefie platnej Sunday Milion nie sprawdzilem dwoch all-inow z 99, a bym sie potroil. Zaraz potem przyszlo ponownie 99 i mialem tylko jednego goscia. Pokazal AK i mnie wywalil.

    Moral z tego taki, ze nigdy nie wiesz na 100%, co sie zdarzy, a decyzje trzeba chyba podejmowac pod wplywem chwili i swojego nastawienia...

    Powodzenia w wygrywaniu all-inow

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Takie rozdania to chyba zmora każdego
    Jak dla mnie: 60% fold, 40% all-in - w zależności od nastroju...
    Z jednej strony akcja baardzo zniechęca - z drugiej, przy takich blindach...

    Bardzo się boję SB - ma petardę (AA, KK, QQ, ew. (w co wątpię) AKs) i nie chce płoszyć big stacka, który - skoro jest agresywny - zabetuje po jego checku na flopie.

    Ostatnio zacząłem (chyba) rozumieć ideę "bad call" w późnych etapach turnieju - i to dlatego raczej fold... a potem sobie nakradniesz



    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez wooysiah ; 30-07-2007 o 01:14

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    17
    No bardzo ciekawe rozdanie. Call moim zdaniem odpada, niwelujesz szanse twojej ręki, przy niskim flopie i tak ktoś wejdzie all in, może z Aq, moze z qq. Side pot będzie na tyle duży, że możemy pominąć praktycznie jednego gracza. Gramy więc all ina z 2 graczami. Pewne jest, że obstawią A oraz K lub Q, a może wszystkie 3 karty. Istnieje też spora szansa, że ktoś z nich ma pare wyższą od naszej, bądź Lacu sprawdził z małą parą, a eri było żal zostawiać swoje Ak lub coś w tym stylu. W każdym razie stoimy gorzej niż coinflip, myślę że koło 40%, można potroić albo pomnożyć przez nawet przez 4. I teraz kto co lubi Oczywiście trzeba wziąść pod uwagę charakter graczy, bo tutaj jest decydujący. I oczywiście twój Lubisz ryzyko? Długo grałeś w turnieju? Statystyki raczej zalecają granie, ale to już naprawdę twoja decyzja, i moim zdaniem zarówno all in, jak i fold nie był głupi