Zobacz wyniki ankiety: W poniższej sytuacji, mając 15 sekund na dezyzję, gram:

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Fold...

    23 63.89%
  • Call.

    3 8.33%
  • Push!!!

    10 27.78%
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    wrr co to znaczy slaba reke w omahe ? slabe to jest a257 albo inny nietrzymajacy sie kupy shit
    No właśnie o to chodzi że ta ręka nie za bardzo trzyma się kupy, tzn. masz tylko dwie pary o bardzo oddalonych "nominałach" i dwie karty suited. Tak jak napisałem wcześniej, gdyby zamiast 44 było 88-JJ, najlepiej double suited, to byłaby to znacznie mocniejsza ręka. Ze znacznie większym potencjałem. Ale zgadzam się z tym że jest to grywalna ręka.

    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Co do ręki:
    Grywalna w tym rozdaniu?
    W sam raz w tym konkretnym rozdaniu jest ona IMO jak najbardziej grywalna ze względu na pot odds.

    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    - liczysz tylko na 2 outy (przy czym musi być bezpieczny flop - żaden mono, żaden stritowy), bo granie niskich setów jak w tym przypadku 4's nie jest dochodowe
    Zgadzam się z tym, że HERO powinien liczyć głównie na 2 outy, ale mimo wszystko istnieje szansa, że set czwórek również może się utrzymać.

    jdx

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    dla mnie to jest push. przy tym ukladzie i stakach kolesi, podobnie ja jdx w pierwszym poscie to interpretowalem sobie.

    a teksty tego typu to dla mnie porazka, nie chce sie tu z nikim kłucic ale to bzdura jakas jest.
    ze "dwa razy" gralem w OM i jesli robie tu push to znaczy ze nie mam o niej pojecia ???
    Cytat Zamieszczone przez fido82 Zobacz posta
    widac ze większosc z was to gracze HE, bo ta ręka to jedno wielkie g... i nie wiem nad czym sie tu zastanawiac pozdrówka
    Ostatnio edytowane przez jradzioo ; 31-07-2007 o 13:27

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    W sam raz w tym konkretnym rozdaniu jest ona IMO jak najbardziej grywalna ze względu na pot odds.
    Co z tego że masz w miarę ok pot odds skoro nie masz wystarczających implied odds, pozycji, a za Tobą jest 4 graczy, którzy nie wiesz co zrobią? Więc w tym przypadku set mining jest -EV.

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nie interesują mnie implied odds ponieważ mam wystarczające "zwykłe" oddsy. Robię push, więc brak pozycji również mnie nie interesuje. Nie interesuje mnie też co zrobią pozostali (chociaż boss130670 dołoży się prawie na pewno - ale to tylko zwiększy moje pot odds). Jeśli spasują to jest OK, jesli się dołożą to też nie jest źle.

    jdx

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Nie wiem czy się rozumiemy, ale mi chodziło o call $10, a Tobie chyba chodzi o akcję już po callu.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    wydaje mi sie ze chodzi o push i brak akcji po callu

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Nie wiem czy się rozumiemy, ale mi chodziło o call $10, a Tobie chyba chodzi o akcję już po callu.
    Tak, chodzi mi o tą późniejszą akcję.

    jdx

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Teraz tak analizuje jeszcze akcję po callu $10 i jestem ciekawe jak to obliczyłeś, że masz dobre pot odds? Zauważ, ze za Tobą jest jeszcze cheffe mający $130 i callujący na 100% pettergan mający $110.

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Kolejny cudowny post eksperta z wielką ilością postów. Nie zgadzasz się z opinią to napisz dlaczego. Nie znam wprawdzie fido82 ale strasznie irytuje mnie ocenianie kogoś po ilości postów.
    Ja osobiscie nie uwazam sie za eksperta gram poprostu duzo w omahe, ale sorry gosc w pierszym poscie zaczyna ze widzi ze wszystkie wypowiadajace sie osoby nie maja pojecia o omaszce

    Ja juz napisalem dlaczego sie nie zgadzam wkleilem statsy jak ta reka ma sie przeciwko innym i co wiecej moge powiedzeic to on raczej powinien nam wytlumaczyc czemu wszyscy rpawie sie mylimy

    Dave a Ty w ogole grasz omahe ?

    To z jaka reka Ty chcesz wchodzic z zwykle podbicie preflop ?

    Dave a widzisz statsy jakie wkleilem przykladowych rak ? a pozatym jestesmy tylko do tylu przeciwko rekom AAxx KKxx wiec w tym sidepocie jestesmy raczej faworytami
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 31-07-2007 o 14:57

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    LOL jakbym nie grał to bym się nie wypowiadał.

    Gram 6max i dla mnie ta ręka to easy fold po podbiciu, ale ja sam mogę czasem z nią podbić na LP.

    Pozatym wielu Holdemowych graczy jest w takich rękach zakochanych, bo już myślą o set mining tylko, że problem jest taki, że tak naprawdę mają 2 outy zwłaszcza grając FR (ponadto flop musi być bezpieczny, żeby wyeksploatować maksimum wartości) , przez co bardzo często robią złe decyzje preflop.
    Ostatnio edytowane przez Dave ; 31-07-2007 o 15:06