Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    W ogóle błędem jest opisywanie układów HI/LO opisując zasady texas hold'em. Jakiś fachowiec mógłby to poczytać i poprawić co nieco

    Poza tym przy planowanych 300 uczestnikach tylko 3 miejsca płatne to chyba lekka przesada

    ten kawałek jest the best:

    Czwarta Runda Licytacji
    Prowadzi ona do odkrycia kart (Show-Down) dwóch rozstrzygnięcia rozgrywki. Zwycięzcą rozdania, zabierając pulę , zostaje ten dwóch graczy, który pozostał dwóch grze do końca licytacji dwóch po odkryciu własnych kart posiada najwyższy układ ze wszystkich grających.
    Ostatnio edytowane przez Cincinatti KID ; 26-07-2007 o 21:37

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja też poproszę o info - czy można się zapisać i zapłacić na miejscu przed turniejem?

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ja też poproszę o info - czy można się zapisać i zapłacić na miejscu przed turniejem?

    W zeszłym roku mozna było na scrabble, texasa nie było. Ja mimo wszystko już się opłaciłem i pewnie do września zapomnę o tym turnieju i prawy 2 stówki pójdą w błoto )

    Cytat Zamieszczone przez Cincinatti KID Zobacz posta
    Poza tym przy planowanych 300 uczestnikach tylko 3 miejsca płatne to chyba lekka przesada
    Te 300 to im na wszystkie gry w sumie wyszlo


    Cytat Zamieszczone przez Greg Zobacz posta
    http://www.warsawopen.pl/zapisy

    Tutaj można się zapisać i opłacić wpisowe przez platnosci.pl. To jest konieczne czy można też na miejscu? Regulaminy na stronie nie działają.
    Grzesiu, specjalnie dla Ciebie

    http://www.warsawopen.pl/files/regul...in_Imprezy.pdf
    Ostatnio edytowane przez sonix112 ; 27-07-2007 o 09:05

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Dzięki, wcześniej nie działało. Ten drugi regulamin Ci się włącza? bo w tym nic nie ma interesującego, może poza tym:
    "12. Organizator Imprezy może odmówic wstepu na Impreze oraz przebywania na niej osobom:
    d) noszacym buty o metalowych zakonczeniach,
    e) których wyglad zewnetrzny uniemożliwia identyfikacje".

  5. Witam,
    Jestem w kontakcie z organizatorami i staram się wydobyć od nich wiecej informacji.
    Poprawki do regulaminu juz im wysłałem - mam nadzieję, że za chwile pojawią sie też szczegóły dotyczące samego Turnieju Texas Holdem.

    Przypominam, że dziś o 21 na Betssonie odbywa sie satelita do Warsaw Open.
    Wpisowe 10+1, jedna wejścówka na WO na 7 graczy.
    Dodatkowo, pierwsi 2 gracze, ktorzy zgłosza się do mnie na PRV teraz i zagrają w satelicie, dostana dodatkowo ticket 10+1 (jeszcze dzisiaj na koncie)

    pzdr
    M.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    10
    Haslo w niedziele jest aneta, a nie jak napisales tomasz. Prawdopodobnie hasla napisales na odwrot.
    Pozdrawiam

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373
    Nie wygrałem na Betssonie wejściówki do Polish Open, ale za to mam ją na Warsaw Open.


    Anetka "podmieniła" Tomasza i chyba popsuła frekwencję w turnieju.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    12
    A ja się zapisałem. Jack grasz tez?

  9. Witam,
    Dwoch gracz skorzystalo z szansy i zagraja na WrasawOpen dzieki wejsciówce wygranej w satelicie rozgrywanej na Betssone.

    Dzisiaj kolejna szansa - Turniej kwalifikacyjny startuje o 21-00
    Buy In - 5$+1$
    haslo - tomasz

    Jak zwykle - dwoch pierwszych graczy, którzy zglosza sie na prv dostenie ticket 5+1 - jesli zagraja w satelicie oczywiscie

    Zapraszam do gry
    M.

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Ehh nie mam szczęścia... tym razem zdążyłem się zarejestrować kilka minut przed turniejem, po czym padł mi internet i odzyskałem go dopiero teraz, kiedy na sitoucie zdążyłem stracić już wszystkie żetony