Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Game # 611623627 - Texas Hold'em No Limit EUR 0.50/1 - Table "Torreblanca"

    Players(max 6):
    95l4m19 (EUR 117.58 in seat 1)
    Sharker_PL (EUR 146.73 in seat 2)
    Robbelai1 (EUR 70.31 in seat 3)
    PiotrekPok (EUR 35.20 in seat 4)
    dqrek_ (EUR 82.10 in seat 5)
    smigaczu (EUR 154.03 in seat 6)

    Dealer: Sharker_PL
    Small Blind: Robbelai1 (0.50)
    Big Blind: PiotrekPok (1.00)

    sharker_PL was dealt: -

    dqrek_ Fold
    smigaczu Raise (3.00)
    95l4m19 Fold
    Sharker_PL Call (3.00)
    Robbelai1 Call (2.50)
    PiotrekPok Call (2.00)

    Flop - -

    Robbelai1 Check
    PiotrekPok Check
    smigaczu Bet (5.25)
    Sharker_PL Raise (15.00)
    Robbelai1 Fold
    PiotrekPok Fold
    smigaczu Call (9.75)

    Turn - - -

    smigaczu Check
    Sharker_PL Bet (26.00)
    smigaczu All-In (136.03)
    Sharker_PL All-In (102.73)
    smigaczu Payback (7.30)

    River - - - -

    smigaczu shows: - (a flush, king high)
    Sharker_PL shows: - (a flush, queen high)

    smigaczu wins: EUR 296.46 (with a flush, king high)
    Rake: EUR 3.00

    Game ended 2007-07-24 20:56:36 GMT+01:00



    cooler ?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Nie wiem jakiego masz reada na niego (bo raisując UTG+1 z K2 nie wydaje się być zbytnio solidny), ale ja jak już wchodzę w rozdanie to reraisuje do 9-10 ojro.

    Co do rozdania - > taa cooler.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    O moje rozdanie Miło Ale wczoraj żarło... do czasu...

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    No właśnie jego statsy nie były aż tak "mało solidne" : 22/10/4 po 120 rękach, dlatego jak mi pokazal te K2 to lekko bylem zdziwiony Strasznie smierdzial mi ten call na flope i C/R AI na turnie, ale wiem ze bylo kilka porzadnych rak ktore moglbym bic, dlatego sie zastanawiam, czy bylo to do zrzucenia

  5. #5
    No wiec tak, kilka argumentow czemu moglbys sie zrzucic:

    1) koles zwalnia na flopie i po spadnieciu karty w innym kolorze bardzo agresywnie zagrywa na turnie. Czy zagralby tak z setem? Wydaje mi sie ze z setem gralby agresywnie na flopie w obawie ze mozesz tanio dobrac majac asa krzyz na reku

    2) po twoim mocnym zagraniu na turnie pakuje Cie all-in. Okey czubki sie zdarzają, moglby tak zrobic z setem (moglby tak nawet zablefowac) ale czy po twoim zagraniu 26 oiro nie byles za nadto pot committed zeby ktos sie spodziewal twojego foldu? Pozatym to byla juz twoja druga duza agresja wiec nie ma cudow musiales cos miec wiec robienie all-ina z czyms innym niz kolor zarezerwowalbym dla wariatow

    3) mozna by powiedziec co za czub podbija z K2 suited ale po jego statsach widzisz ze wlasnie tak gra wiec mowienie ze nie spodziewales sie jego reki jest troche bezsensu.

    Rozumialbym jeszcze Q w kolorze. K siuted bylo by zwyklym bad beatem ale miales marne 8 high dwa razy pokazales agresje i ktos Cie laduje All-in i mowisz ze bylo kilka porzadnych rak to ja pytam jakich??

    Ogolnie to sam sie w to lapie nader czesto, wydaje mi sie ze wszyscy na swiecie chca mnie zblefowac ale sa sytulacje gdzie blefowalby tylko jakis totalny debil. Pozatym jesli dobrze zarzadzasz bankrollem to mowisz sobie "shit happens" albo "that`s poker" i robisz re-load. Ogolnie uwazam ze dobrze rozegrales ta reke oprocz callniecia all-in bo jak dla mnie nie bylo bata na cos innego niz kolor jesli twoj przeciwnik mial chodz troche oleju w glowie

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    ja raz zrzucilem kolor z 3ma kartami do koloru na boardzie i okazało się, że bym wygrał. Ponieważ gram 5 max to w takiej sytacji nie zrzucam. Często zdarza się tak, że ktoś ma seta czy dwie pary i nie uwieży w Twój kolor. Czasami ktoś będzie miał jeszcze niższy kolor, dlatego call w tej sytuacji jest moim zdaniem na EV+

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    dobrze wiedziec Barry
    natomiast co do zaistniałej sytuacji:można nacisnąć fold albo można dać call i zrobić relload,na turnie wszystko wskazuje na kolor u twojego przeciwnika,ale ponieważ podbil pre flop, cięzej w niego uwiezycm,jak dla mnie zagranie EV+

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Wielkie dzięki za wszystkie sugestie

    Teraz postaram się do niektórych ustosunkować :


    robienie all-ina z czyms innym niz kolor zarezerwowalbym dla wariatow
    Może już grasz wyżej niż NL100, ale wierz mi - na NL100 nie ma wcale takiego wysokiego poziomu i gracze low stakes są w stanie robić różne dziwne rzeczy

    K2 suited ale po jego statsach widzisz ze wlasnie tak gra wiec mowienie ze nie spodziewales sie jego reki jest troche bezsensu
    No właśnie jak ktoś ma pfr=10% to nie wliczam do jego range K2

    mowisz ze bylo kilka porzadnych rak to ja pytam jakich??
    Już piszę :

    JJ (jedno club), każde QJ, AK (A lub K club), set dam - nie tak bardzo prawdopodobne, ale również możliwe no i AcJ.

    Należy również pamiętać, że jakby co, to mam jeszcze 1 out .


    Hmmm pot oddsy, tez nie były małe: ponad 80$ a przeciwnik podbija o ok. 100$ więcej.

    W każdym razie, rozumiem, że Ty z bólem, ale dajesz fold, tak ?


    Ciągle jednak nie jestem pewien, czy ten call aby nie jest EV+
    Ostatnio edytowane przez Sharker ; 25-07-2007 o 23:49

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Sharker
    JJ (jedno club), każde QJ, AK (A lub K club), set dam - nie tak bardzo prawdopodobne, ale również możliwe no i AcJ.
    Pakowanie tutaj all-in'a z AcJx oraz AK+FD, to straszny spewing. Myślący przeciwnik da jedynie call. Z setem dam da all-in'a na flopie (AF=4). Re-raise z QJ to zdecydowanie zagranie -EV, twoje rozegranie wskazuje zdecydowanie na seta, kolor lub AcQx. Villian bije tu jedynie AQ, przy czym i tak masz 20% na zwycięstwo. Jeśli trzymasz kolor lub seta, to pozostają mu 4 outy. Jedyna ręka, z którą mogę się zgodzić to JJ.

  10. #10
    Bardzo sensowna wypowiedz Kapola . Wydaje mnie się jednak że całe nasze dywagacje sprowadzają sie do poziomu IQ naszego przeciwnika. Jeśli bylo ono na poziomie myszy polnej (laboratoryjna juz by tak nie zagrala) to nalezy rzeczywiście dac call tego zagrania. Pytasz sie mnie czy byly to dla mnie fold. Szczerze mowiac raczej bym sprawdzil ponieważ czesto daje się wmontować w takie sytulacje i nie analizuje tak szybko że pietnaście sekund mi starczy zeby dojsc do takich wniosków jak teraz przy herbatce i bez zaangazowania mojej kasy.
    Nie bylem tam i nie widzialem jak gral ten koles. Jesli widzialbym go w kilku podobnych akcjach ze robi takie numery z rekami ktore opisales, przy duzej agresji przeciwnika to pewnie bym go sprawdzil. Inaczej bym spasowal ale jak napisalem wyzej tylko w chwilach przeblysku mojej dobrej gry a nie jak to ktos kiedys ladnie tu ujął stylem wkurwiacza niedowierzacza.
    Za bardzo wierzysz stat`som. Nalezy tutaj wyrażnie rozroznic osobe grajaca LAG i Maniaka. To ze koles gra agresywnie nie oznacza wcale ze robi all-in z drawem do koloru lub z dwoma parami w sytulacji gdy nawet jego pies lezący obok już sie zorienotwał że masz kolor. Tak graja tylko maniacy i jesli twoj przeciwnik nim byl no to coż - That`s Poker