Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Maniakiem to ja chyba nie jestem...

    Wychodzi na to, że moje zagranie było łatwe do odczytania i mało kto by sprawdził... ciekawe jak byłoby faktycznie?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 26-07-2007 o 12:23 Powód: usunięty zbędny cytat

  2. #12
    Na nic takiego nie wydchodzi. To nie HSP gdzie mam 5 minut na siedzenie i myslenie co sie stalo tylko Low Stakes Poker na jakims tam poker roomie gdzie mam 15 sekund i wszyscy jada dalej. Do tego dochodzą emocje i bycie pot committed. Trzeba naprawde duzego doswiadczenia zeby sie z tego zrzucic. Z mojej wypowiedzi wynika takze ze statystki ktore pokazuje PT mozna sobie "podrasowywac" duża ilośćia małych podbić kradzieży pot`ów i tak dalej. Przeciez ma duze znaczenie czy np. mam PFR 10% bo podbijam o oiro co dziesiata reke czy mam 5% ale te piec procent wchodze za wszystko albo podbijam bardzo wysoko. To samo po flopie. Podbijam tylko raz i zrzucam sie na re-rasie czy zawsze gram do konca nawet z top para. Bez dodatkowej analizy gracza statystki moga okazać się zludne. Myslenie że agresywni gracze są zdolni do wszystkiego nie ma sensu. Smigacz jesli to byles Ty naprawde to powiedz mi czy wrzucilbys sie za wszystko z dwoma parami czy drawem do koloru (ale szczerze). Weż pod uwage ze twoj przeciwnik dwa razy pokazał że mu karty pasują (podbicie o 15 i 26 oiro)

    PS. Szmigacz a Ty czasem do jehowców nie należysz?? Z całęj mojej wypowiedzi wyciełes jedno zdanie , boldem sobie je podkresliles i wnioski wyciagasz. Przeczytaj co jest z przodu napisane....
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 26-07-2007 o 12:23 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Tak, ja od jehowców... Wnioski wyciągnąłem ze wszystkich postów, a w nich raczej przeważa opinia, że Sharker powinien zrzucić...

    "Smigacz jesli to byles Ty naprawde to powiedz mi czy wrzucilbys sie za wszystko z dwoma parami czy drawem do koloru (ale szczerze)."

    Nie wrzuciłbym bo przeczytałem Sharkera na niski kolor... akurat miałem przeczucie, że to właśnie ma... Poza tym, akurat w tej sytuacji byłem przekonany, że dołoży mi Sharker bo mój image był conajmniej dziwny (tak mi się przynajmniej wydawało - podbijałem z 92off o 4BB, potem CB po nietrafionym flopie i pokazywałem karty itd...)...

    Pytasz o podbicia, to wszystkie były 3-4BB, nie stosuję mini raise pre flop...

    "Myslenie że agresywni gracze są zdolni do wszystkiego nie ma sensu."

    Dokładnie tak, i to jak powiedziałeś odróżnia porządnego LAGa od MAniaca, tak jak wcześniej powiedziałeś...
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 26-07-2007 o 12:22 Powód: usunięty zbędny cytat

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    no proszę, a na samym początku byłem prawie przekonany, że to cooler

    Ale jak teraz jeszcze raz to przemyślę, to dochodzę do wniosku, że w tej sytuacji rzeczywiście była opcja, żeby to zrzucić Gdyby smigacz rzucil AI na flopie nie wierze, żeby ktokolwiek był w stanie to foldnąć, ale call na flopie i C/R AI daje silne podejrzenia, że jednak nasz kolor nie jest najlepszą ręką. Widocznie muszę się jeszcze nauczyć robić big laydown'y

    pozdr

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Nie rozumiem tylko pieprzenia z kąd mogłem wiedzieć, że on gra karty typu K2s... A gdyby miał KJs, AKs, Axs to co wtedy byłoby wporządku ? Dostałeś reraise All-In, easy fold, chyba że masz jakieś specjalne read'y na tego gracza ...

    __
    TT

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jestem ciekaw czy nie widząc wyniku nadal dla Ciebie byłby to taki easy fold, bo szczerze wydaje mi się, że nie. Ponadto chyba nie wiesz (albo zapomniałeś) jak gracze grają na NL100.

    Zresztą co do rozdania to mógłby tak samo zagrać z AcQx, AcJx, czy jakimś chorym KcQx etc.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Zgadzam sie z tym, ze zrzucenie flusha na tych stawkach jest dosc trudne, zwlaszcza (i tu trudno mi wyjasnic dlaczego) jesli mam kolor po flopie.
    Ale patrzac na jego stacka i wiedzac, ze to Polak zastanowilbym sie. Kolejna sprawa jest taka, ze raise na turnie byl baaardzo duzy w stosunku do puli i tutaj faktycznie byc moze bym to zrzucil - wyglada na to, ze raiser jest pewny zwyciestwa. Albo baaardzo agresywny.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    A co daje mi to że wiem że to Polak??????

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    najprawdopodobniej: założenie, że Polacy grają solidniej niż inni
    lol

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Jestem ciekaw czy nie widząc wyniku nadal dla Ciebie byłby to taki easy fold, bo szczerze wydaje mi się, że nie. Ponadto chyba nie wiesz (albo zapomniałeś) jak gracze grają na NL100.

    Zresztą co do rozdania to mógłby tak samo zagrać z AcQx, AcJx, czy jakimś chorym KcQx etc.
    Dla mnie to również easy fold.