Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: czarnobyl

  1. #31
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Strona super, robi wrażenie, jest też gdzieś w USA takie miasto duchów (opuszczone nie przez awarie reactora ofcourse ale też opuszczone)

    I u nas też mamy takie miasto, były garnizon teraz zamiast 5000 tyś mieszkają tam 2 rodziny . Miasto nazywa się grodek

    http://www.opuszczone.com/galerie/grodek/index.php

    cała strona http://www.opuszczone.com jest o takich miejscach , czasem az dech zapiera jak się ogląda
    Ostatnio edytowane przez soobol ; 29-05-2009 o 15:08

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    0
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    (...)chodząc po wyludnionym mieście w którym mieszkały kiedyś tysiące ludzi... np spaceruje po Ełku a tam żywej duszy..... nawet Doli nawiał...
    i ta cisza jakbyś był zamknięty w jaskini. masakra...(...)
    Grobowej ciszy tam raczej nie ma, gdyż słychać szum wiatru, śpiewanie dużych ilości ptaków... No i od czasu do czasu odgłosy krzątaniny i rozmowy śpieszących się osób z grupy wycieczkowej, chcących zobaczyć/sfotografować jak najwięcej...


    Bardziej przerażały mnie te puste bloki, a zwłaszcza ich "czarne" okna, w większość bez szyb...

    No i potworne wyglądają te wszystkie zniszczone sprzęty, meble, zabawki etc. – ogólnie ten cały CHAOS WEWNĄTRZ KAŻDEGO ODWIEDZANEGO BUDYNKU!
    Ostatnio edytowane przez $D014 ; 08-08-2009 o 00:16

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    0
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Przeczytałem reportaż tej dziewczyny i oczywiście byłem pod ogromnym wrażeniem, a potem przeczytałem artykuł tego naszego profesora który mówi, że tam spokojnie można mieszkać no i nie wiem jak jest faktycznie. Przecież ta dziewczyna robiła sobie fotki z licznikiem Geigera...

    PROFESOR MA RACJĘ!

    Przeczytaj proszę uważnie poniższy art.:

    http://www.fornalski.rootspoland.com/Biuletyn-PAA.pdf


    Dozymetry naszej grupy wskazywały podobne wartości co w powyższym art., i nie ważne czy to była stara Biełła, czy nowoczesny TERRA-P...

    Poza tym, gdyby tam było szkodliwe promieniowanie, to by się aż tak nie rozpleniła przyroda – np. w Prypeci ciężko się chodzi w wielu miejscach: tyle tam drzew, krzaków i chaszczy, że człowiek się czuje jakby chodził po lesie a nie po mieście...



    BTW: Mnóstwo ludzi robi sobie zdjęcia w Strefie Czarnobylskiej z dozymetrem w ręku, bo to "wygląda" według nich COOL!
    Ostatnio edytowane przez $D014 ; 08-08-2009 o 00:17

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Wydaje mi się, że kiedyś oglądałem program w TV, w którym mówili, że na większości obszaru tam promieniowanie nie jest większe niż w dużych miastach zachodnich krajów.

    Na mnie te fotki robia duże wrażenie i chętnie bym to zobaczył na żywo. A jak ktoś chce pochodzic po Prypeci zupełnie bezpiecznie to polecam Call of Duty 4 Modern Warfare - rewelacja. Te same lokacje co na zdjęciach.

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Ale za to strzelają!