Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    18
    Witam,

    Na wstępie dzięki za rady w poprzednich postach. Dużo pomogogły i gra idzie teraz lepiej Dziś na 600 rak przegrałem tylko to 1 rozdania tak "porządniej". A teraz do rzeczy, pytania jak w temacie. Koleś dopiero co usiadł na stołu wiec nie mam info o nim.

    Seat 1: Chiller3k ( $3.60 )
    Seat 2: bumbrfirer ( $31.66 )
    Seat 3: Bierat ( $6.97 )
    Seat 4: maccarraig ( $0.70 )
    Seat 5: xcv112fd ( $20 )
    Seat 6: ttr616265532 ( $8.44 )
    Seat 7: toberfred ( $3.97 )
    Seat 8: ponponch ( $8.87 )
    Seat 10: HERO ( $19.80 )
    ponponch posts Small Blind $0.10
    HERO posts Big Blind $0.20
    xcv112fd posts Big Blind $0.20
    Dealing cards
    Your cards 7d Td [HERO]
    Chiller3k folds
    bumbrfirer folds
    Bierat folds
    maccarraig raises $0.40
    xcv112fd calls $0.20
    ttr616265532 folds
    toberfred folds
    ponponch folds
    HERO calls $0.20
    Dealing Flop Qd 3d 4s
    HERO checks
    maccarraig checks
    xcv112fd checks
    Dealing Turn Qd 3d 4s 2c
    HERO checks
    maccarraig goes All-in $0.30
    xcv112fd raises $1.20
    HERO calls $1.20
    Dealing River Qd 3d 4s 2c Jd
    HERO bets $0.40
    xcv112fd raises $3.20
    HERO raises $5.60
    xcv112fd raises $9
    HERO ??????????????


    PitKlos

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    no w tym wypadku to juz all in chyba innego wyjscia nie ma...pozatym jakis bet na flopie bym dał z drawem skoro juz wszedłes z taką ręka i łapiesz draw w kolor..ja dla mnie all in po jego rerasie ..nie zrzuciłbym tego chyba ze pre flop ..pozatym nie cierpie tych gównianych mini raisow!! bet 2 razy blind..totalna bzdura...all in i juz

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja daje tutaj tylko call widac ze koles wyciaga od nas kase a przynajmniej znaczeni czesciej bedzie mial ten lepszy kolor niz gorsza reke

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    ja daje call

    na marginesie, pomijajac sytuacje z re-reisowaniem sie nie podobał mi sie twoj bet na river. 0,40 na pota 3,90$ ?? przy jego bet na turn za 1,20 ty dajesz 0,40 na river no sorry chciales wyciagnac te całe0,40? walisz 3/4pota

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Moje uwagi to:
    1. w połowie rozdań z tego typu ręką robię normalny bet na flopie za 3/4 pota, ale chack też jest ok (to ta druga połowa. jesli robisz chack top po becie przeciwnika od czasu do czasu (jak dla mnie to w około 20-40% przypadków) musisz z tą ręką chack raisować.
    2. jesli zrobiłem chack na flopie i obydwaj za mną robią chack to po takim turn jaki pszyszedł robię bet za 3/4 pota. Jest bardzo wysoce prawdopodobne, że już teraz weźmiesz pota, a jeśli nie to masz nadal szansę na river.
    3. Jesli jednak zrobiłeś chack an turn to na river powinieneś uderzyć stndardowo czyli gdzieś za 2/3 do 3/4 pota. Jeśli byś tak zrobił to po jego reraisie już raczej tylko call.
    Ostatnio edytowane przez Grabson ; 25-07-2007 o 13:06

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    18
    A więc tak. Przy taki flopie i kartach nie mam w zwyczaju grać mocno po flopie. Ew tanio dobieram do koloru. Na river trafiajac kolor w pierwszym momencie chciałem dać all ina. Jednak zrezygnowałem z tej decyzji i dałem bet za 0.4$ "udając", ze kolor mnie przestraszył oraz licząc na reise. Po Reresie coś mi zaczeło świtać w głowie, że może koleś ma wyższy kolor. Dałem call i po pokazał Ax w kolorze.
    Wczesniejszy mocny bet na flopie i/lub riverze zapewne skończyłby sie all inem. A tak 6$ uratowane.
    Jeśli gadam głupoty to czekam na uwagi

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    reraise allin

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Moim zdaniem Twój re-raise na riverze był dosyć dziwny. Jestem nawet skłonny zrozumieć ten bet 0.40 z zamiarem sprowokowania bluffu, ale dostałeś swojego raise'a (którego chciałeś) i w tym momencie call, bo po twoim kolejnym raisie i tak sprawdzi (albo podbije) Cię tylko lepszy kolor.

    A co do tego beta za 0.40 - jeszcze jedna sprawa: o ile takie prowokowanie bluffu może być fajne i dochodowe, to lepiej robić je jednak z lepszą ręką - co byś zrobił, gdybyś dostał raise all-in?

    Poza tym - bet na flopie.

    Pozdro,
    Paweł

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    18
    Ok, wszystko już jasne. Bet na flopie oraz call na river tylko. Teraz to rozumiem. Dzięki za rady. Temat uważam za zamknięty.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    jednak miał wyższy kolor..hehe ale i tak bym zagrał tak samo rasie all in...