Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Wątek: Uzależniony :/

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    4
    wyjazd na waksy bez kompa prawda daje do myslenia ja wlasnie wróciłem z waksów i znów cale dzionki przy kompie

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ostatnio też byłem na wyjeździe i w sumie nie mam aż takiego ciągu do kart jak zauważyłem w tym okresie przerwy od gry, jedyne co mnie 'trapiło' to myśl, że w tym czasie mógłbym zarobić tyle i tyle, a tak to nic nie zarobię, bo nie gram, ale nie tylko kasa w życiu się liczy imo trzeba ustanowić złoty środek i najzwyczajniej w świecie podzielić czas na zarabianie i czas na -> wydawanie <- tych talarków

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a ja jestem uzależniony od forum pokerzysta.pl to twoja wina Doli

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Nie mam internetu bo jebana tpsa przenosi mi go juz 16 dni i co za tym idzie nie gram .Zawsze przed grą na cash game przed rozpoczęciem sesji mam obawy że przejebie kase i boje sie grać ale po dwóch pierwszych rozdaniach strach mija,ma ktoś podobnie??

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Jeśli się boisz przegrać to w ogóle nie zaczynaj grać...

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Człowiek ,ja w tym siedze już dobre 3 lata ,wiec nie ma mowy o nie zaczynaniu grać ,kiedyś sie nie bałem ale teraz tak mi się zrobiło chociaż jestem na dużym plusie,

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    5
    bla bla bla. to moje zdanie. poker to nie kokaina.

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    ja jestem uzalezniony od wszystkiego co zaczyna sie na "P" w zaleznosci od pory dnia w róznej kolejności

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    Cytat Zamieszczone przez $snatch$ Zobacz posta
    Człowiek ,ja w tym siedze już dobre 3 lata ,wiec nie ma mowy o nie zaczynaniu grać ,kiedyś sie nie bałem ale teraz tak mi się zrobiło chociaż jestem na dużym plusie,
    kurcze chcę ci coś odpisać, ale nie wiem od czego zacząć.
    jeśli się boisz a jesteś na dużym plusie to chyba twój bankroll nie jest na poziomie 1 buy-ina. chyba, że jest i z tego buy-ina musisz jeszcze popłacić kredyty i rachunki. Wtedy ja też bym się bał.

    pokerowe "wykształciuchy" mówią, że aby dobrze grać na ringach, powinieneś mieć bankroll na 25-30 maksymalnych buy-inów na stół.

    chyba, że ty jesteś z innej opcji,

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    18
    Oczywiście, że można się uzależnić od pokera, tak jak od wuielu różnych rzeczy...(nie bede wymieniac bo to jasne)... trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć stop, albo dzisiaj nie gram, ja czasami też myślę, że przesadzam bo wszystko co planuje to z myslą io tym, żeby się zdązyć zapisać na turniej... nie raz opuściłam zajęcia żeby zagrać... kupiłam lapptopa zeby brać go na uczelnie i zapisywać sie na pokera jak nie zdąze dojechać do domu bardzo lubię grać więc mam nadzieje, że to tylko hobby do którego mnie ciągnie a nie nałóg chociaz taki test przeszłam co pisaliście wcześniej no to chyba tyle uważajcie na siebie