Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    ***** Hand History for Game 6167014117 *****
    $25 USD NL Texas Hold'em - Friday, July 20, 06:29:30 ET 2007
    Table Table 126685 (Real Money)
    Seat 1 is the button
    Total number of players : 6
    Seat 1: salo12 ( $27.51 USD )
    Seat 4: tatarn ( $24.81 USD )
    Seat 2: silentbob251 ( $17.39 USD )
    Seat 5: periMCS ( $49.28 USD )
    Seat 3: sm3333 ( $21.43 USD )
    Seat 6: Romeomustwin ( $15.10 USD )
    silentbob251 posts small blind [$0.10 USD].
    sm3333 posts big blind [$0.25 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to periMCS [ ]
    tatarn raises [$0.85 USD]
    periMCS raises [$2.50 USD]
    Romeomustwin calls [$2.50 USD]
    salo12 folds.
    silentbob251 folds.
    sm3333 folds.
    tatarn calls [$1.65 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    tatarn checks.
    periMCS bets [$5.50 USD]
    Romeomustwin folds.
    tatarn calls [$5.50 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    tatarn checks.
    periMCS bets [$14 USD]
    tatarn is all-In.
    periMCS calls [$2.81 USD]
    ** Dealing River ** [ ]
    periMCS shows [ , ]two pairs, Aces and Fives.
    tatarn shows [ , ]four of a kind, Fives.
    tatarn wins $49.85 USD from the main pot with four of a kind, Fives.

    Czy na turnie powinienem zrobić check-behind? Trochę draw mi się nie podobał. Gdyby przeciwnik miał większego stacka nie zagrałbym tak ostro. W pierwszej ręce na stole podwoiłem się mając AK przeciwko AQ, które callowało mnie do rivera na stole z A.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    pech i tyle.
    bilo cie TT glownie i ewentualnie 55.
    chyba ze jakis wariat by se podbil i wszedl z 5x.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    przy Twoim podbiciu PF flop wydawał się przyjazny. niestety sety (w tym przypadku kareta, ale to nie ma większego znaczenia) sa zazwyczaj poza radarem, zwlaszcza ze przeciwnik nie musial atakowac abys mu oddal BI. mozliwosci ucieczki tutaj nie widze...

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Czy na turnie powinienem zrobić check-behind?
    IMO to zależy od image'u przeciwnika (i Twojego też). Jeśli przeciwnik byłby "rockowaty" to mógłbym dać tutaj check ponieważ mocno podejrzewałbym go o posiadanie TT. Ale w większości przypadków również wtapiam tutaj całego BI - flop jest taki że jesteś albo daleko z przodu albo daleko z tyłu. Na szczęście układów które bijesz jest 3 razy więcej:
    Board: 5h 5d Th
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 75.110% 73.03% 02.08% 16630 472.50 { AdAh }
    Hand 1: 24.890% 22.82% 02.08% 5195 472.50 { TT+, 55 }
    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja się tutaj wypłacam

    podobnie jak Jdx jedynie jeśli ytafiam na rocka z Ongame (a są tacy co mają statsy 8/0,9 np z 20k rozdań) to na turnie robię check

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    raczej tez standardowo tutaj wtapiam, jdx to matematycznie uzasadnił ładnie

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    IMO to zależy od image'u przeciwnika (i Twojego też). Jeśli przeciwnik byłby "rockowaty" to mógłbym dać tutaj check ponieważ mocno podejrzewałbym go o posiadanie TT. Ale w większości przypadków również wtapiam tutaj całego BI - flop jest taki że jesteś albo daleko z przodu albo daleko z tyłu. Na szczęście układów które bijesz jest 3 razy więcej:


    jdx
    Jasne, że układów, które biję, jest więcej. Pytanie tylko, czy dostaję od nich call? Po zastanowieniu myślę, że mogłem jednak dać check-behind i calnnąć bet na riverze. Może przeciwnik poczułby moją słabość i postawiłby mało na riverze, żeby tylko dostać calla. Zaoszczędziłbym część BI. Szczerze mówiąc to pierwszy raz grałem na 2 stołach SH jednocześnie i na obydwu akurat miałem akcję. Przez to chyba nie zaoszczędziłem części BI tutaj.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    dobrze rozegrane, nie ma czym się przejmować.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Za kazdym razem kiedy w taki sposob przegrywal wymieniam myszke na nowaIle to juz razy bylo pisane-"reload i gramy dalej" albo ze "potraktuj to jako podatek".Ja juz zaczalem spogladac na AA bardzo podejrzliwie.Jak zminimalizowac straty??Hmm,tutaj sie nie da,nie na takim flopie.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Jasne, że układów, które biję, jest więcej. Pytanie tylko, czy dostaję od nich call?
    To zależy od Twojego image'u (i przeciwnika też). Przy odpowiednio "dobrym" przeciwniku, agresywny gracz na Twoim miejscu mógłby tak rozgrywać np. 88/99, natomiast ów przeciwnik mógłby sprawdzać z JJ/QQ, może z KK, może z flush draw, a może nawet z AK, 22, itp.

    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Po zastanowieniu myślę, że mogłem jednak dać check-behind i calnnąć bet na riverze. Może przeciwnik poczułby moją słabość i postawiłby mało na riverze, żeby tylko dostać calla. Zaoszczędziłbym część BI.
    Nie mam nic przeciwko kontroli wielkości puli, ale zauważ, że to działa w dwie strony - mniej tracisz do 55/TT, ale też i mniej wygrywasz od JJ/QQ/KK.

    jdx