Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dzięki Doli mam czas
    Pozdrawiam
    HamWar :

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No na stolach 05c/10c tez da sie ugrac to 50 raked hands tyle ze trzeba dlugo grac i sie troche nameczyc. A granie tylko od J+/6+ jest wedlug mnie bledna taktyka, gdyz napewno warto grac chocby 2 niskie kolejne karty w kolorze. Ale wszystko zalezy tez od stylu gry.

  3. #13
    Witam.
    Mówisz Blacha o stylu gry czy mam rozumieć, że jest to po prostu metoda gry. Bo wiadomo ze do stylu gry trzeba też zaliczyć umiejętność blefowania co mi się wydaje jest jedną z ważniejszych umiejętności w pokerze. Przekonałem się o tym sam grając w turniejach na Expecie. Blef ma durze szanse powodzenia, tylko trzeba wiedzieć kiedy go można zastosować. Tak przynajmniej mi się wydaje. Witam.
    Pozdrawiam
    HamWar.

  4. #14
    Cholera cosik mi się pomyliło. Powyższy post miał być tylko w jednym egzemplarzu.
    HamWar.

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Powinienes miec mozliwosc edytowania posta, wiec w kazdej chwili mozesz go poprawic.

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Mowiac o stylu chodzi mi o to kto ogolnie jak i z czym gra. Niektorzy graja np. wogole prawie bez sprawdzania i jedyne podbijaja z silna reka po czym przewaznie silnie strasza takze po flopie obojetnie czy im doszlo czy nie, inni lubia nawet ze slaba karta zerknac na flopa. Po flopie tez mozna odrazu grac agresywnie od poczatku do konca lub powoli wciagajac kogos do gry... Nie ma sensu sie tu rozpisywac, bo mozliwosci i taktyk jest mnostwo. Podstawa wedlug mnie jest wyczuc innych przy stoliku i przygotowac jakas dajaca rezultaty taktyke. Czasem lepiej jest nakrecac gre a czasem pozwolic grac innym i kontrowac. A co do blefowania to oczywiscie jest to czesc gry ktora trzeba nauczyc sie odpowiednio i w odpowiednich momentach wykozystywac :wink:

  7. #17
    Witam.
    Dzięki za ten krótki opis. Krótki ale wyjaśniający co to jest strategia w pokerze, i o to mi cały czas chodziło. Pogram jeszcze jakiś czas na freerolli i spróbuję swoich sił w czwartkowych turniejach. Nie oczekuję czegoś nadzwyczajnego ale moooooże nie zrobię plamy. Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące różnicy pomiędzy turniejami na Expecie. Są turnieje gdzie za zajęcie pierwszego miejsca nagroda wynosi np. 30$ a w innym również freerolle 125$-25%.i w cale nie są to turnieje 50 raked hands.A najbardziej mnie zaskoczyło to ze na lepiej płatny turniej rejestracja otwarta już jest 24 godziny przed rozpoczęciem i nie ma takiego powodzenia jak rozgrywany w tym samym czasie z dużo słabszymi nagrodami turniej na który można się zarejestrować godzinę przed rozpoczęciem gry i już w krótkim czasie jest komplet.
    Pozdrawiam
    HamWar.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    na expekcie co jakis czas jest freeroll z pula 2000usd, 1miejsce 475 baksow, a platnych jest 130 miejsc.