Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: NL100 5max, JJ

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Seat 2: yooo__AA ($97 in chips)
    Seat 3: .adrianus ($116.25 in chips)
    Seat 4: Barrron123 ($194.55 in chips)
    Seat 8: sararedy ($123.35 in chips)
    Seat 10: carlosgonca ($50 in chips)

    ANTES/BLINDS
    Barrron123 posts blind ($0.50), sararedy posts blind ($1).

    Barrron123: ,

    PRE-FLOP
    carlosgonca calls $1,
    yooo__AA folds,
    .adrianus folds,
    Barrron123 bets $3.50,
    sararedy bets $15,
    carlosgonca folds,
    Barrron123 calls $12.

    FLOP: :9D, :3S, :6C

    Barrron123 checks,
    sararedy bets $107,
    Barrron123 ????.

    Czy jakby miał AA, KK, QQ to zagrałby tak? Po co? Co może mieć sararedy? Jedyna obserwacja jaką udało mi się wykonać to taka, że agresywnie broni swoich blindów, natomiast po jednym moim re-raise zrzucił karty. Pierwszy raz grałem z tym gościem
    Ostatnio edytowane przez Barry ; 19-07-2007 o 12:45

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Seat 2:
    Czy jakby miał AA, KK, QQ to zagrałby tak? Po co? Co może mieć sararedy? Jedyna obserwacja jaką udało mi się wykonać to taka, że agresywnie broni swoich blindów, natomiast po jednym moim re-raise zrzucił karty. Pierwszy raz grałem z tym gościem
    Nie wiem po co by miał tak grać. Chyba, że wcześniej zrobił sobie image super idiot LAG-a i liczy na to, że ty callniesz go z niezłą, ale niższą overparą. A może złapał seta (z niską parą też mógł cie reraise'owac PF). Jak dla mnie w tej sytuacji to easy fold.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 20-07-2007 o 01:46

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Dosc ciekawa sytuacja...
    Co do Twojego rozegrania to z JJ oplaca sie nieco wiecej podbic preflop - okolo 5,6 BB. Ale to nie ma w tym wypadku wiekszego znaczenia.
    Moze Was zaskocze moja decyzja, ale w tym przypadku sprawdzam goscia, bo jesli az tak drastycznie broni blindow, to byc moze obstawia Cie na steala i chce nieco postraszyc z jakims AQ itp.

    Calkiem mozliwe, ze trafilo mu sie albo 87s albo TT i probuje Cie wyeliminowac z rozdania.

    Sa tez gracze, ktorzy faktycznie w ten sposob rozgrywaja od czasu do czasu mocne uklady, liczac na call - wiele zalezy od Twojego image'u przy stoliku...

    Dla mnie jest to call i czekam z niecierpliwoscia na wynik rozdania
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 21-07-2007 o 01:10

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Zdarzyło mi się kiedyś zawędrować na nl 100 więc się odezwe.

    Dla mnie call i rywal pokazuje TT lub niższą parę. Nie chce żeby wyszła większa ilość kart. Raczej nie był to matusow blow up i po raise z ak i po nietrafionym flopie nie przywalił żeby Cie pogonić.
    Z drugiej strony jeśli agresywnie broni blindów to po takim raisie z Twojej strony, który nie sygnalizuje zbytniej siły mógł podbić z wszystkim, może nawet 2 pary trafił, ale to gdybanie.

    Call.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Dla mnie fold

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Czy jakby miał AA, KK, QQ to zagrałby tak? Po co? Co może mieć sararedy? Jedyna obserwacja jaką udało mi się wykonać to taka, że agresywnie broni swoich blindów, natomiast po jednym moim re-raise zrzucił karty. Pierwszy raz grałem z tym gościem
    tak się składa że wiem kto to sararedy, bo z nim grałem, po 108 rękach ma 60/10/0.88 i WtS/W$S 42/56 oraz: to totalny caller, floater nawet do turna a zagrania jakie tu robi - robi właśnie z dobrymi kartami typu AA KK QQ ew. AK! ew. z shitem (pcha FD z K, A9 też pewnie by tu pchnął) - ale - możliwe że tylko u mnie na stole tak się zachowywał, robił bety za 2x wielkość puli na F, później check check, raz widziałem jak super fast rozegrał AK na Kxx, także skłaniam się że jednak ma te AA-QQ

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Moim zdaniem set odpada, albo gosciu jakos dziwnie go rozgrywa, raczej trzyma w rece cos z tego zakresu AK, lub jakas para, nie sadza aby to bylo AA, byc moze ma np 1010, nawet w gre wchodzi 88 lub nizsza para, heh niekiedy widzialem takich dzikusow, ze grali z A9, trafili top pair z super kickerem i od razu go bronili. Jeszcze czasami gram NL100 - i moim zdaniem masz lepsza reke od niego Jedyne czym moze mnie poniekad zaskoczyc to QQ...
    Ostatnio edytowane przez pershing ; 21-07-2007 o 10:37

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Ja dałem fold a przeciwnik nie pokazał kart. Kilka rozdań później zrobił podobne rozdanie starając się zaprezentować kolor a mając A high, a ja miałem akurat fulla .

    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy check po flopie bez pozycji był dobrym czy złym zagraniem? Powinienem zrobić lead out za 2/3 - 3/4 puli?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy check po flopie bez pozycji był dobrym czy złym zagraniem? Powinienem zrobić lead out za 2/3 - 3/4 puli?
    Check po flopie bylby dobrym zagraniem, gdybys dysponowal znakomitym readem na swojego oponenta i wiedzial, ze np. majac AK na reku zabetuje i to niemalo. W tej sytuacji nigdy bym tak nie rozegral moich JJ. Bet 28$ dalby mi wiecej informacji o jego kartach i gdybym wtedy - pokazujac sile - nadzial sie na reraise all-in, nie mialbym watpliwosci co do fold.

    Pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    dobry fold 100$ zostało u własciwej osoby,gość miał AA,może KK na 99,99%