Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hero na butonie widzi
    Hero(187$) raise 4$
    sb fold
    bb(220$) call
    Flop:
    (pot 8,5$)
    bb check
    Hero bet 7$
    bb call
    Turn(pot 22,5$):

    bb check
    Hero bet 20$
    bb raise 50$
    Hero ?

    BB 22/12/2,2 z jakichś 300 rozdań
    Hero 30/15/3,4
    Gramy z BB już od dobrych 2h na stole, z ciekawszych zagrań pamiętam jak zrobił check/raise na drawowym flopie do 30$ i złożył się gdy miał dołożyć 100$,gra dosyć agresywnie i często,ale nie zawsze wykorzystuje pozycje po nie kontynuowaniu agresji przez preflop raisera na turnie.Co możecie powiedzieć o bb po tych statystykach tym krótkim opisie .Co powinien zrobić Hero?
    p.s.
    wybaczcie że wklejam tu tyle rozdań ale całe życie grałem full ringi a dopiero teraz odkryłem że jednak bardziej podobają mi się stoły krótkie,a w grze na nich mam doświadczenie raptem tygodniowe

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Call i reevaluate river.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    call, wygląda na to że ma jakiegoś słabszego króla i nie wierzy że ty masz

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    BB raczej nie ma AK lub QQ bo z tym zapewne reraisowałby preflop. AA raczej też by reraisował, ale od czasu do czasu mógłby się skusić na slołplej, więc tej ręki nie wykluczam. Może mieć AQ, 55, KQ-K9. A może właśnie zuważył że ma FD lun nawet OESD+FD? Generalnie to jesteś albo daleko z przodu albo dalego z tyłu, przy czym zakładając w/w range to w sumie jesteś sporo z przodu. Co do rozgrywki to ja bym zrobił raise o pulę, czyli de facto AI.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Są tutaj 2 opcje. Albo call i reewaluacja na riverze, albo re-raise all-in. Jako że jest trochę kart mogących na riverze zabić akcję wybieram opcję nr 2.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Zagrałbym tutaj allin.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    p.s.
    wybaczcie że wklejam tu tyle rozdań ale całe życie grałem full ringi a dopiero teraz odkryłem że jednak bardziej podobają mi się stoły krótkie,a w grze na nich mam doświadczenie raptem tygodniowe
    U mnie podobnie. Ponad rok grania na FR. Cały czas bałem się shortów, ale od jakiegoś czasu zacząłem je grać (6max nie 5max) i to jest chyba to. Nie trzeba czekać na 4 stołach godzinę na kartę, która potem i tak przegrywa. Ale wracając do rozdania...

    Jeżeli przeciwnika nie oceniasz na bałwanka to moim zdaniem jesteś na 100% w plecy. Jeżeli nie byłeś i wygrałeś to rozdanie to notka, że jest bałwankiem skoro na takim stole chce mu się blefować. Skoro na tak groźnym stole ty walisz bety PF, PSB na flopie, PSB na turnie i on raise'uje to z czym niby miałby to zrobić? Tutaj nawet gdyby miał AA to powinien się złożyć. Moim zdaniem ma KQ lub 55, co pasowałoby do jego gry PF. Z bólem callnąłbym i na riverze zobaczyłbym co zrobi. Znowu callnałbym mały bet. Nie większy niż połowa puli myślę. Przy większym becie fold i reloaduję się do max BI.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja, jesli gram, to full ringi, ale w tej sytuacji decyzja nie sprawia mi trudnosci - po podanej przez Ciebie charakterystyce przeciwnika obstawiam go na flush drawa i robie reraise all-in.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Dla mnie all in, istnieje prawdopodobienstwo, ze ma Kx, ale jak wiemy znikome (jakby co mowi sie trudno), chyba w gre wchodzi flush draw, dlatego all in...

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Jestem ciekaw czemu go obstawiacie na flush draw? Gdyby mial FD to raisowalby na flopie, a nie na turnie gdzie praktycznie szanse na trafienie pika sa mniejsze