Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    raise na turnie z reguly to jest mocna reka. malo kto blefuje turna. albo ma K z jakims tam kickerem albo fulla.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Dawaj rozwiazanie.

    Troche mnie zastanawia, ze tyle osób zaryzykuje tutaj 2BI. Ja jak pisałem wcześniej podejrzewam, że jesteś w plecy.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    w tej parti to ja byłem bb i mialem KQ i nieco zdziwiło mnie zagranie Hero ktróry po moim raise 50$ zagral blyskawiczny niemal instant all in.
    czy wplyw na jego decyzje mogbły miec moje statystyki?czy mając tylko i wyłączniue do dyspozycji moje statystyki podielibyście podobna decyzje co Hero?
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 25-07-2007 o 23:08

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    w tej parti to ja byłem bb i mialem KQ i nieco zdziwiło mnie zagranie Hero ktróry po moim raise 50$ zagral blyskawiczny niemal instant all in.
    czy wplyw na jego decyzje mogbły miec moje statystyki?czy mając tylko i wyłączniue do dyspozycji moje statystyki podielibyście podobna decyzje co Hero?
    Czyli się nie pomyliłem i fake HERO był w plecy. Dziwi mnie, że tyle osób zagrałoby allin. Czy aż tyle donków gra na tych stawkach, żeby próbowali tu blefować? No i fake HERO poległ tutaj na 2 BI z tripsem i J kickerem. Wg mnie słaba gra.