Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    > HERO posted small blind ($0.20)
    > Malex15 posted big blind ($0.40)
    > Game # 1,505,717,693 starting.
    > Dealing Hole Cards
    > Grail_knight folded
    > Menti called for $0.40
    > strabiliante called for $0.40
    > HERO called for $0.20
    > Malex15 checked
    > Dealing the Flop
    > HERO bet for $1.20
    > Malex15 folded
    > Menti folded
    > strabiliante called for $1.20
    > Dealing the turn
    > gyuszo left the table
    > HERO bet for $2.80
    > strabiliante called for $2.80
    > Dealing the river
    > HERO???

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Jaki value bet??Zalezy jaki masz wizerunek przy stole,mozesz zaryzykowac all in moze i sprawdzi,ale ja z reguly w tym przypadku betuje okolo 5$.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    tak to jest ,jak gra sie slow
    juz preflop daje ja 5x bb

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    tak to jest ,jak gra sie slow
    juz preflop daje ja 5x bb
    to jakaś poezja?

    koleś ci towarzyszy na flopie i turnie, może ma coś z czym się spłucze? warto zaryzykować imo - zrób push 30$ do ~10$ w puli, ew. 20$

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Teoretycznie (wg. Sklanskyego) najbardziej +EV zagraniem jest AI. Ale wiadomo, wszystko zależy od sytuacji. Jeśli masz agresywny image to w tym przypadku IMO możesz zaryzykować AI z nadzieją że przeciwnik ma J. Nie sądze aby spodziewał się on u Ciebie 77 lub AA. No i tak jak pisze ucio, powinieneś dać raise PF (najprawdopodobniej ponieważ to zależy jeszcze od przeciwnika).

    Dzisiaj obejrzałem sobie 2 odcinki HSP III i w jednym z nich Elezra ładnie rozegrał AA vs KQs Farh-y (Sammy był na shortstacku). Farha raise PF do 2400, Greenstein call z 33, Elezra reraise to 9500 z AA, Fahra call, Greenstein call. Flop AAJ. Elezra od razu lead bet 6k bez żadnych lamerskich slowplay-ów, Farha raise do 11k (jego AI), Greenstein fold. IMO badzo ładnie zagrane. Chociaż ja na jego miejscu zagrałbym raczej za jakieś 9k (czyli 1/3 a nie 1/5 puli). No, ale może własnie dlatego ja gram na stawkach gdzie max. BI wynosi tyle, ile oni płaca ante.

    jdx

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    A czemu nie podałeś eff. stacka. Jeżeli w pocie jest 10$ a oboje macie po 30$ to podbijam za około 2.5$-3$ choć to zawsze zależy to od statystyk. Jeżeli ma Jx to dostaniemy raise. Jeżeli zaliczył missed draw to prawdopodobnie wyczuje lekką nutkę słabości i postanowi zasadzić nam przeolbrzymiego blefa. Dodatkowo może mieć jakąkolwiek parkę na ręku i sprawdzić. Ale zachowanie na riverze zawsze uzależniam od info o przeciwniku (z agresywnym przeciwnikiem np. bet 2$ uważam za optymalny, cokolwiekby nie miał Jx czy T high podbije, z tightem, który gra bardzo ostrożnie na riverze mógłbym pomyśleć już dużo bardziej o overbecie) oraz stacków (na stych stawkach mając np. po 200B all in byłby całkiem dobrym zagraniem).
    Ostatnio edytowane przez Brooklyn4321 ; 18-07-2007 o 23:15

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    alin i jak ma Jx to sprawdzi na 95% chyba ze sie przestraszy AJ ale to malo prawdopodobne a jak ma AJ to napewno sprawdzi.

    ja robie alin jak jest mala pula i stol ze brakuje jednej do streta np. 2345K a ja mam 67 to juz nie robie zadnych value bet tylko alin z miejsca i goscie z nedzna 6 caluja albo z A czasem nawet hehe.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    and the answer is....... ALLIN.
    zagrałem za wszystkie swoje zetony z nadzieja ze przeciwnik trzymajac J wrzuci tez swoje przekonany przynajmniej o podziale puli. Niestety, po baaaardzo dlugim namysle zrzucil sie. Ale mimo wszystko chyba allin byl najlepsza decyzja, gdyby callowal moj value bet za 5$ i pokazal tego J to bym sie zastanawial ile jeszcze mogblym z niego wydoic. Ale warto bylo sprobowac, zwlaszcza ze w tym zagraniu mielismy po ok 2 BI

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Mysle ze w tym momencie mial dwa trefle z asem trefl, wiec pewnie sprawdzilby bet okolo 1/3 pota, ale nie wiecej. W sumie mogl slowplayowac J w ten sposob jesli jest donkiem, takze chyba imho bet okolo 1/3 pota bylby optymalny, A nas sprawdzi a J da raise i wtedy mozemy dac AI.