Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nl 100 5max 67s

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hero na bb widzi
    UTG (200$)call 1$
    CO (67$) call1$
    Deler(43$) bet 3$
    Sb fold
    Hero(115$) call 2$
    UTG call 2$
    MP call 2$
    FLop:
    pot (9,5$)
    Hero bet 6$
    UTG fold
    CO call 6$
    deler call 6$
    Turn:
    pot (27,5$)
    Hero bet 17$
    CO raise 58$(all in)
    deler call 36$(all in)
    Hero?
    Przyznam że taki obrót akcji mnie nieco zaskoczył,i deler i CO są od góra 10 rozdań na stole,dodatkowo CO w poprzedniej parti przegral 30$ blefując 25$ do puli 8$ na riverze z UTG(nietrafiony draw),easy call?,easy fold?Musze dołożyć 41$ do puli 140$

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Dla mnie to jest easy call.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    46
    Easy push...co mamy zrobić? idealny turn dla nas po którym poszły grube raisy? na co czekamy z 6,7? Trzeba wchodzić.
    Po Delerze spodziewam sie jakiejś średniej pary 88 99 ?? a co ma pierwszy kolega nie mam pojęcia:/ 55? A7? Napisz prosze co pokazali

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Czasami mi sie wydaje ze niektorzy maja w pokera same proste decyzje, easy call, easy push, easy fold. Latwo powiedziec "jak masz bankroll to easy call i ewentualnie rebuy". Na takim turnie dostajemy 2 alliny, flop z jakimis drawami ze tak powiem z dupy, brak podbicia preflop, a potem alliny na turnie, to zawsze smierdzi setem. Prawde mowiac chyba bym to spasowal. Ciezko mi wyobrazic zeby przynajmniej jeden z tych graczy nie mial 7, a jezeli mial to prawdopodobnie z wyzszym kickerem.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Kto / Co to deler?? Jakaś odmiana selera lol

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    "jak masz bankroll to easy call i ewentualnie rebuy".
    Tez tak uważam. Pozdro

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Czasami mi sie wydaje ze niektorzy maja w pokera same proste decyzje, easy call, easy push, easy fold. Latwo powiedziec "jak masz bankroll to easy call i ewentualnie rebuy". Na takim turnie dostajemy 2 alliny, flop z jakimis drawami ze tak powiem z dupy, brak podbicia preflop, a potem alliny na turnie, to zawsze smierdzi setem. Prawde mowiac chyba bym to spasowal. Ciezko mi wyobrazic zeby przynajmniej jeden z tych graczy nie mial 7, a jezeli mial to prawdopodobnie z wyzszym kickerem.
    Quoted For Truth.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    46
    Czytaj dokładnie...Deler to nazwa własna zawodnika przy stole...
    Nie przekręciłem słowa dealer:P

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    LOL faktycznie

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ktoś tu ma 7 i raczej wyższego kickera jak napisał Doli, nie wiem co bym zrobił, ale brak raise skłania mnie do push (ale nie easy co słusznie zauważył Doli)