Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: NL100 5max AQ

  1. #21
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    BTW: Przeciwnik nie byl najwyzszych lotow, limpuje 9T na 3handed, a pozniej takim blefem chce reprezentowac Asa .. lol
    Hehe, właśnie miałem to napisać limp z T9o z UTG raczej nie wskazuje na solidnego gracza. Chociaż z drugiej strony może postanowił trochę poświrować, tzn. pomiksować grę przez agresywne limpy.

    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    choć ja raczej lubię grać na linię bet bet(2-gi c-bet i ewaluacja na river, gdyż wg mnie to bardziej miksuje moje trafione i nietrafione c-bety, a eliminuje floating w większym stopniu) - wprawdzie jest wynik ale ja w przedstawionych warunkach dałbym call... imho
    To grasz podobnie jak i ja. Również preferuje w/w sposób rozgrywki, chociaż od czasu do czasu robię check na turnie z silną ręką przeciwko floaterowi.


    Co do rozdania, to w tej sytuacji prawdopodobnie zagrałbym właśnie tak jak dawkar - check na turnie i crying call po raise na river.

    jdx

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    ...chociaż od czasu do czasu robię check na turnie z silną ręką przeciwko floaterowi...
    Po jego becie robisz raise czy call i lead na riverze (albo C/R) ??

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Robię C/R. Taki solidny raise. Natomiast nie przypominam sobie kiedy po raz ostatni dałem call na turnie i lead bet na river. Trudno mi sobie wyobrazić bardziej lamerskie i naiwne zagranie, zakładając, że mam do czynienia z jako tako myślącymi przeciwnikami. Nie widzę jakiejkolwiek korzyści z takiego zagrania w stosunku do C/R natomiast widzę wady.

    jdx

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Też czasem robię C/R, ale ostatnio zastanawiałem się czy call i lead n river będzie dobry...

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    No ale na czym miałaby polegać dobroć dego zagrania? Pytam jak najbardziej poważnie. Sugerować że jesteśmy słabi i dajemy blocking bet, co z kolei miałoby zaindukować raise u przeciwnika? Albo sugerować że river nam pomógł? IMO niezbyt to pasuje do image agresywnego gracza (szczególnie TAG-a) i przeciwnik powinien to zauważyć i wzmożyć swoją czujność.

    jdx

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No ale na czym miałaby polegać dobroć dego zagrania? Pytam jak najbardziej poważnie. Sugerować że jesteśmy słabi i dajemy blocking bet, co z kolei miałoby zaindukować raise u przeciwnika? Albo sugerować że river nam pomógł? IMO niezbyt to pasuje do image agresywnego gracza (szczególnie TAG-a) i przeciwnik powinien to zauważyć i wzmożyć swoją czujność.

    jdx
    Też nie rozumiem takiego zagrania. Żeby walić blocking bet to musi spaść dobra karta na riverze i nasz przeciwnik musi rozumieć co to jest blocking bet i jaka jest na niego broń (bo chcemy otrzymać reraise'a). Jak dla mnie C/R na turnie to jest b. dobra broń na floaterów. Po takim zagraniu bardzo często odechciewa im się floatowania przeciwko mnie, a bardzo nie lubię floaterów Floater i tak nie callnie na riverze, chyba że coś podłapie, na co jest mała szansa.

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    a bardzo nie lubię floaterów
    nie lubisz mnie?

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jeżeli floater jest agresywny i postawisz mało na riverze to często Cię zreraisuje.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    nie lubisz mnie?
    Nie lubię, jeżeli floatujesz przeciwko mnie