Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: NL100 5max AQ

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hero na bb widzi
    UTG(120$)call 1$
    sb call 1$
    Hero(150$) raise 5$
    UTG call
    sb call
    Flop:
    (pot 15$)
    sb check
    Hero bet 12$
    UTG call 12$
    sb fold
    Turn:
    (pot 39$)
    Hero check
    UTG check
    River:

    Hero bet 25$
    UTG raise 60$
    Hero ?
    UTG raczej solidny gracz, nie widziałem do tej pory jakichś dziwnych zagrań z jego strony, ani slowpleyowania jakichś układów. Jedyna akcja jaką pamiętam to wywarzony value bet z nutsem na riverze.Jednak zauważyłem że UTG miał w zwyczaju wykorzystywać brak agresji przeciwnika po nie kontynuowaniu CB na Turnie gdy miał pozycje(stąd mój check).UTG często raisował pre flop,ale nie zawsze robil CB.
    Hero w zasadzie przez własną głupotę znalazł się w mało komfortowej sytuacji, co ma zrobić Hero i dlaczego? Jak oceniacie call w takiej sytuacji w dłuższej perspektywie czasu?
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 18-07-2007 o 14:29

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    raise 6xbb pf

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi Zobacz posta
    raise 6xbb pf
    5 nie wystarczy? Ja często podbijam nawet "tylko" 4BB z AK AQ AJ KQ przy jednym callerze? Czy to za mało?

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez smigacz Zobacz posta
    5 nie wystarczy? Ja często podbijam nawet "tylko" 4BB z AK AQ AJ KQ przy jednym callerze? Czy to za mało?
    Aha tutaj, dwóch callerów Ale i tak proszę o opinię...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    fold niestety

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dobry bet na turnie i wiemy na czym stoimy, a tak...

    Pozdr
    Reb

  7. #7
    Nie mów, że miał karetę... ?

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    call, masz odds jakies 3.5:1. Moze miec spory zakres rak IMHO, wliczajac w to 87s czy 66, ale przez to ze nie dales beta na turnie, nie wiesz gdzie stoisz.

    Chciales zrobic check/raise na turnie? Jesli nie, to wydaje mi sie ze chyba chodzilo o to zeby zamaskowac sile swojej reki na turnie i wyciagnac wiecej na riverze, co sie udalo.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    tak chciałem zrobić check /raise na turnie gdyż on żadko pasował na flopie,zato wykożystywal brak agresji przeciwnika na turnie gdy miał pozycje

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Z opisu, który przedstawiłeś call. Inna sprawa że flop idealny do slowplay'a jakiegoś seta szóstek, ale turn już niekoniecznie.

    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    Jednak zauważyłem że UTG miał w zwyczaju wykorzystywać brak agresji przeciwnika po nie kontynuowaniu CB na Turnie gdy mial pozycje(stąd mój check).
    No cóż, poniekąd dostałeś to co chciałeś, więc tym bardziej call.

    Sting