Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Zamieszczam tutaj link z recenzją PP: http://www.tlpoker.pl/-partypoker

    Mam w związku z nią do was pytanie czy się z nią zgadzacie a zwłaszcza z tym fragmentem:

    "Ostatnia rzecz o której chciałbym wspomnieć to fakt, że na PartyPoker są bardzo słabi gracze - nie dorastają do pięt swoim odpowiednikom na PokerStars. Co prawda są też i gorsi gracze na innych pokerroomach (np. Prima), nie zmienia to jednak faktu że PP to świetne miejsce do zarabiania pieniędzy."

    Czy w ogóle ktoś tu gra na party?

  2. #2
    ja nie gram na party bo jest rigges i KK vs AA trafia sie dziesiat razy za czesto w porownaniu do prawdopodobienstwa
    tzn gralem tam troche zeby bonusy zlapac szybko i uciekac

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    a ja ostatnio przegrywam kilka razy pod rząd całą kase na secie...więc się zastanawiam czy ze mną coś nie tak czy z tym party...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Recenzja nie odzwierciedla rzeczywistości imho. Po odpływie amerykańskich graczy do innych roomów poziom na Party się podniósł - wprawdzie obecnie nie mam zbyt dużego porównania do innych roomów, ale kiedyś było na pewno łatwiej. Przynajmniej mnie na NL100 grało się dużo lżej, niż obecnie.

    Gram na Party od jakiegoś roku, ostatnio w większości Pot Limit Omaha 100 lub 200 i z tego co widzę i rozmawiam z innymi graczami w Omaha, to podobno poziom jest zbliżony np. do Full Tilt Poker. W ogóle mam wrażenie, że w PLO poziom wszędzie jest zbliżony - garstka stałych graczy i napływowi poszukiwacze przygód z Holdema

    Jeżeli chodzi o Holdema to wciąż można znaleźć łatwe stoły, ale bardzo często zdarza się, że na kilku stołach mam tych samych kolesi, z których ciężko jest wyciągnąć jakieś dobre pule. Pewnie oni tak samo postrzegają mnie...

    Wracając do recenzji: jest ona na 90% tłumaczeniem artykułu sprzed przynajmniej pół roku (np. stare lobby na obrazku pierwszym). Od tego czasu dużo się zmieniło i radzę uważać przenosząc się na Party z innego roomu - jeżeli będziesz grał tak samo jak dotychczas, to jeśli wygrywałeś, powinieneś wygrywać dalej. Ale jeśli wtapiałeś, to przenosiny na Party raczej nie spowodują nagłego odwrotu trendu. Jeżeli jest łatwiej, to na pewno nie aż tak bardzo. Cudów nie ma...

    pzdr

    PS. A bad beaty są i będą zawsze i wszędzie. Amen.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    ja nie gram na party bo jest rigges i KK vs AA trafia sie dziesiat razy za czesto w porownaniu do prawdopodobienstwa
    tzn gralem tam troche zeby bonusy zlapac szybko i uciekac
    Jakoś wg mojego PT AA i KK wypadają dość regularnie - u mnie AA co 221 więc wprost idealnie wg statystyki.
    Może zagrałeś zbyt mało rąk na Party albo zbyt często kucałeś przeciwko AA lub KK.

    PS Ja na Party nie narzekam w sumie jak dotąd to room w którym gram najczęściej i lubię ten ich sofcik.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    46
    Ja tego softu nie lubie. Mam jakieś osobiste uprzedzenie, 2 razy wyrabiałem tam bonusa i 2 razy po 80% potrzebnych rąk byłem podwojony i w ciągu ostatnich 20% działy sie rzeczy niesamowite...KKvsAA i wysokie pary kontra sety...i 2 razy przegrałem wszystko!! Nie obwiniam softu za to anie nie tworze teorii spiskowych ale zdenerwowało mnie to tak mocno ze usunąłem oprogramowanie a newslettery regularnie olewam:P

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Odplyneli Amerykanie, ale za to pojawili sie Niemcy i Holendrzy. Uwazam, ze poziom wzrosl na full ringach. Straszne ciezko bylo mi cos od nich wyciagnac, ale moze za malo rozegralem tam dloni. Sporo pojawilo sie shortstackow grajacych shortstackowa strategia Szczegolnie smiesznie bylo, gdy na stole 6 shortow grajacych identycznie. Jestem ciekaw czy oni wogole cos tam zarobili.

    Natomiast shorthanded do NL100 mysle, ze o wiele wiele nizej niz na Pokerstarsie i bardziej normalniej niz na Ongame.

    Co do teori spiskowych. AA-JJ Ak itp taki sam wspolczynnik wygrywania jak wszedzie.

  8. #8
    rozegralem 20 tys rak na party - AA vs KK widzialem sporo razy.
    Zgarza sie nawet AA vs AA.
    a karty typu AQ vs AQ to naprawde bardzo czesto.
    To chyba normalne przypadki wynikajace z prawdopodobienstwa...

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    ja tak miałem w moim przypadku ponowne zainstalowanie softu pomogło....

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    mi też to wyskoczyło kilka razy ale po kliknięciu "tak", wszystko chodziło normalnie.