Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Starting game 1804824731.

    rubberduck_ is at seat 0 with 1,550.
    VSclown is at seat 1 with 2,086.
    Vincenzo88 is at seat 2 with 2,485.
    SweetSevenS is at seat 3 with 130.
    daviddde is at seat 4 with 1,830.
    mika76 is at seat 6 with 4,855.
    londoner58 is at seat 7 with 2,859.
    Valrassien is at seat 8 with 1,309.
    sebkrol18 is at seat 9 with 1,140.

    The dealer is seat 7.

    Valrassien posts a blind of 50.
    sebkrol18 posts a blind of 100.

    (sebkrol18 is dealt .)

    Pre-flop:
    rubberduck_ folds.
    VSclown folds.
    Vincenzo88 folds.
    SweetSevenS goes all-in for 130.
    daviddde calls for 130.
    mika76 folds.
    londoner58 folds.
    Valrassien calls for 80.
    sebkrol18 goes all-in for 1,040.
    daviddde folds.
    Valrassien folds.
    1,010 is pushed back to sebkrol18.

    Showdown:

    sebkrol18 shows


    SweetSevenS shows
    3d

    The flop comes
    .
    The turn comes .
    The river comes .

    SweetSevenS wins pot (520).


    Co myslicie o takim zagraniu a wlasciwie o moim rozumowaniu. Wyglada na to ze dwaj gracze oprocz shorta nie ma dobrej reki davidde cos tam ma chce sobie flopa zobaczyc i SB tak samo
    Wiec szansa ze mnie sprawdza raczej mala dotego ich stacki sa male i przegrana allina ze mna praktycznie eliminuje ich z dalszej gry Ja mam tez malo i tak niedlugo musialbym zrobic jakis ruch. Do platnych miejsc jeszce daleko bo zostalo okolo 100graczy platne tylko 20 Turniej za 44$ 15k Gwarantowane

    Wiec wracajac do mojego zagrania inwestuje w 90% tylko 30 w to rozdanie ktore i tak dolozylbym tylko sprawdzajac wiec teoretycznie ten allin nic mnie nie kosztuje jak mnie nie sprawdza wiec wywalajac dwoch graczy jest dead money i moze mam dwie zywe :P

    Scenariusz najbardziej pozytywny ktorys z gosci mnie sprawdza ale mam mega szczescie i wygrywam rozdanie

    Scenariusz bardzo pozytywny goscie pasuja a ja wygrywam z shortem

    scenariusz pozytywny goscie pasuja a ja przegrywam z shortem

    no i negatywny odpam z turnieju

    Ale w 3 sytuacjach chyba kazdy na stole zauwazy to rozdanie i z jaka reka dalem allin i odrazu uznaja mnie za FISH DONKA lub inne zwierzatko ;D

    Dodam jeszce ze dopiero co mnie przenioslo na ten stolik, wiec dobrze bylo by zaczac z takim image


    A moze z tak malym stakiem lepiej by gracze bardziej respektowali moje raisy bym mogl cos ukrasc

    Co o tym sadzicie? Jest cos na rzeczy Czy poprostu mi odbilo

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    b.fajne zagranie tez czesto je stosuje z 2 dowolnymi kartami ( staram sie aby karty byly nizsze od 9 ). Oczywiscie aby takie cos zagrac musi nastopic pare zaleznosci na stole.
    Niestety 90% osob z ktorymi gram nie rozumieja takiego zagrania i po wygranej partii komentuja to w jeden sposob:"lucky fish" lub "głopi ma zawsze szczescie".

    Pozdro MarekS

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Moim zdaniem bardzo dobre zagranie. Szansa, że dostaniesz call prawie żadna, tym bardziej, że jesteś nowy na stoliku i Cię nie znają. Za parę rozdań dostaniesz monstera i po all-inie bankowo będzie call z jakimś A8o. Czyli albo wygrywasz chipsy i budujesz image loose desperata albo sam image bez chipsów

    Cytat Zamieszczone przez MarekS Zobacz posta
    Niestety 90% osob z ktorymi gram nie rozumieja takiego zagrania i po wygranej partii komentuja to w jeden sposob:"lucky fish" lub "głopi ma zawsze szczescie"
    Według mnie na szczęście nie rozumieją, a nie niestety

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Hmm, Sebkrol18 a w którym roomie można zrobić raise na all-ina gdy jego wysokość nie przekraczała minimalnego podbicia? Byłem przekonany że standardem wszędzie jest że w takiej sytuacji mamy możliwość zrobienia tylko call za 30.

    A co do samej sytuacji to moim zdaniem zagranie all-in z BB z dowolnymi kartami gdy w rozdaniu było kilka limpów jest jak najbardziej dobre ale ...
    nie w przypadku gdy po drodze mieliśmy jednego shorta który zagrał swojego all-ina.

    Scenariusz najbardziej prawdopodobny to foldy od pozostałych graczy i zostajesz 1-1 z all-inem shorta. Może i masz dwie żywe karty ale bardzo prawdopodobne że jesteś gorszy więc dla shorta Twoje zagranie to jak gwiazdka z nieba bo jego szanse na powrót do gry strasznie urosły. Jeżeli wygra rozdanie to ma 520 przy Twoich 1010 i kolejna szansa na wyeliminowanie go z turnieju nie będzie już taka tania.

    Podsumowując pomimo że jestem sam dość krótki to w takim przypadku robię call i gram na eliminację gracza który zrobił all-ina.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Hmm, Sebkrol18 a w którym roomie można zrobić raise na all-ina gdy jego wysokość nie przekraczała minimalnego podbicia?
    wydaje mi sie, ze w kazdym. Zwróć uwage ze sebkrol byl na BB

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no tak tak wiem ze jest duza szansa ze uratuje shorta ale co za roznica jeden gracz wiecej gdy do platnych jeszce tak daleko ?

    A co do allina to Kirek nie moglbym przebic gdybym wczesniej dal limpa ale ja bylem na BB wiec jeszce nie podejmowalem akcji
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 17-07-2007 o 13:37

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ups faktycznie, moja skucha .

    A ponownie wracając na główne nurty tematu. To ja nie patrzę czy to daleko jest czy bliko płatnych. Jeden gracz mniej to zawsze już bliżej celu . Eliminując w ten spoób dwóch graczy rzeczywiście podnoscisz sobie szanse na wygraną ale nadal są one mniejsze od tych jakie posiada short, a przecież w przypadku jego wygranej Tobie z tej puli nic nie skapnie.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 17-07-2007 o 13:43

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    No doba ale wyrobiony w ten sposob image pozwoli mi wyeliminowac kogos innego bo sprawdzi mojego allina z jakims gownem :P