Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Hipoptetyczna sytuacja.

    MTT. 300 graczy. zostalo graczy 100

    Przenioslo cie na nowy stolik,
    masz sredni stack,
    Jestes na Buttonie,

    akcja:

    1xlimp,
    1xsmall raise(3BB) od BIG stacka,
    SB takze sredni stack.BB kolejny BIG stack.

    Hero. A J off. co robi?

    wykluczam Call.

    Płatne 20 miejsc .freezout

    PS. Mam nadzieje, ze niezasmiecam tematu zabardzo. Chcialbym posluchac opinni innych graczy.
    Ostatnio edytowane przez ciemako ; 13-07-2007 o 10:51

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    sytuacja jest hipotetyczna aż za bardzo... średni stack wynosi np. 3k (zakładając, że na start było 1k), ale co z levelem? Chyba to jest najistotniejsze jaką częścią stacka Hero jest te 3BB, i czy raise do np. 12BB nie oznacza inwestycji połowy stacka?

    Śmieszne słowo: stack

  3. #3
    rzyczywiscie uproscilem grubo sytuacje...a i slowko niezle

    Dokladnie chodzi mi wlasnie o sytuacje,gdy taki raise 12BB bedzie dla nas mocno uszczuplajacy. Czyli juz level wyzszy.

    Chodzi mi o to, czy warto wogole rozwazac sytuacje dania all in. czy to w tej sytuacji bylby instFOLD.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Raczej na pewno byłby call od bigstacka a AJo to raczej nie jest karta na all-ina, więc dla mnie fold. Lepsza kazja przyjdzie wkrótce
    Co innego gdybym był shortem, ale napisałeś, że stack mamy średni co oznacza gdzieś około 30-goktóregoś miejsca, więc nie ma co się rzucać z AJo.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Bez zbytniego namyslu very easy fold.
    AJo to nie jest reka, z ktora nawet majac pozycje mozemy zaszalec, a jesli mamy sredniego stacka, mozemy spokojnie zaczekac na lepsza szanse, nie tracac w tym rozdaniu nic.