Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Grajac shortstackiem zagrales wszystko ok i tez bym tam wszedzie poszedl all in
    ...ale jednoczesnie musisz byc przygotowany ze majac niepelny stack bedziesz celem i beda ci czesciej dawac call niz jakbys miall pelen stack

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    IMHO bardzo prosta i skuteczna rada - nie graj shortstackiem! Wszystkie rozdania rozegrales poprawnie i bez bledow. Sek w tym, iz wiekszosc graczy (wiem to po sobie) nie ma za grosz respektu do shortstackow i zawsze lapiac nawet druga parke nie boja sie gry z takim delikwentem za jego all-in.

    W pierwszym przypadku przegrywasz takie rozdanie zawsze i niezaleznie od wielkosci Twojego stacka, ale dwa nastepne to typowe przyklady na to, co napisalem. Ryzykujac jedynie kilkanascie dolarow wielu pokerzystow podejmuje ryzyko drawowania i czesto im sie to udaje, a Ty z racji shortstacka nie jestes w stanie ich wystraszyc nawet swoim mizernym all-inem.

    Sprobuj zejsc np. na NL25 i grac fullstackiem albo zmniejsz ilosc stolow na NL50 i wchodz na nie z pelnym buy-inem, a roznice zauwazysz dosc szybko

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Cytat Zamieszczone przez lechukorn Zobacz posta
    Grajac shortstackiem zagrales wszystko ok i tez bym tam wszedzie poszedl all in
    ...ale jednoczesnie musisz byc przygotowany ze majac niepelny stack bedziesz celem i beda ci czesciej dawac call niz jakbys miall pelen stack
    Coś jest chyba nie tak. Grać shortstackiem a mieć niepełny stack to sa dwie rozne sprawy. W zadnym z trzech przytoczonych przykładow nasz gracz nie był shortem !!! Nie zmienia to jednak faktu ze rozdania zostały poprawnie przeprowadzone.
    Nawet w 3 przypadku wiekszy reise nie powinien wchodzic w gre poniewaz nasz Hero ma standardowe podbicie i tego nie powinien zmieniac. (ewentualnie do 2,5 jesli chcialbys to zagrac ksiazkowo )

    Pozdro MarekS

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    IMHO bardzo prosta i skuteczna rada - nie graj shortstackiem! Wszystkie rozdania rozegrales poprawnie i bez bledow. Sek w tym, iz wiekszosc graczy (wiem to po sobie) nie ma za grosz respektu do shortstackow i zawsze lapiac nawet druga parke nie boja sie gry z takim delikwentem za jego all-in.
    Hmm, czyli zaczne grac shortem, bedzie mi bardzo milo, jak beda mnie sprawdzaly drawy z 1/3 szans i drugie parki.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    I własnie o to chodzi w stategii gry shortstack aby przeciwnicy cie lekcewazyli i sprawdzali z 2 i 3 para lub jakimis drawami. Tylko ta strategia gry jest scisle okreslona pewnymi zasadami.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez MarekS Zobacz posta
    I własnie o to chodzi w stategii gry shortstack aby przeciwnicy cie lekcewazyli i sprawdzali z 2 i 3 para lub jakimis drawami. Tylko ta strategia gry jest scisle okreslona pewnymi zasadami.
    Wiem o co chodzi w grze shortem, moj post to byla mala ironia .

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Ja wiem ze Ty wiesz ale nie wiem czy inni wiedza

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    IMHO bardzo prosta i skuteczna rada - nie graj shortstackiem! Wszystkie rozdania rozegrales poprawnie i bez bledow. Sek w tym, iz wiekszosc graczy (wiem to po sobie) nie ma za grosz respektu do shortstackow i zawsze lapiac nawet druga parke nie boja sie gry z takim delikwentem za jego all-in.
    Gralem niepelnym buyinem, bo pelnym mialem wiele podobnych akcji. Przeszedlem na polowke BI ze wzgledu na opisany przez Ciebie respekt do shortow. Dzieki temu powinienem miec wieksze zyski i mniejsze straty. Niestety za wiele, to nie pomoglo. Respektu nie bylo, ale za to jaki wielki fart

    Dzieki za ocene rozdan. Bardzo sie przydala.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    Wiem o co chodzi w grze shortem, moj post to byla mala ironia .
    Nie badz taki madry - jestem pewien, ze widzisz na stolach, co sie dzieje i sam wiesz, ze duzo jest racji w tym, co napisalem, a zbedne ironie zachowaj dla swoich znajomych...

    Shortstack sucks, nikt nie ma dla nich respektu i zawsze sa dystansowani na stole przez pozostalych graczy. A jesli jestes na tyle cierpliwy i DOSKONALE wiesz, o co chodzi w strategii gry shortstackiem, to graj i zarabiaj - GL

    Ja osobiscie zawsze wybieram stolik, gdzie jak najmniej jest shortstackow, bo granie na takim NL200, gdzie siedzi 6-7 "maruderow" z 20$ i czeka na dobra karte, po czym rzuca all-in i niezaleznie czy wygrywa czy przegrywa, to odchodzi, ma niewiele wspolnego z prawdziwym pokeram... Prawda czy nie?

    Cytat Zamieszczone przez MarekS Zobacz posta
    Ja wiem ze Ty wiesz ale nie wiem czy inni wiedza
    BUAHAHAHAHA! Przezabawne
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 21-07-2007 o 21:21

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Po pierwsze, to nie ja w pierwszym rozdaniu ten Joker8 cos tam 6 Po drugie to o czym Ty w ogole TEKI pierdolisz za przeproszeniem ????
    2 - rozdanie .... nie gniewaj sie ale dla mnie zrobiles mega glupote --- miales tam ok dwudziestu paru euro - i oparles swoj all in na .... parze A ... gdzie flop dawal mozliwosci flush drawa strit drawa , i mnostwo innych rozwiazan ... bilo cie mnostwo innych rak .... przynajmniej takie moje zdanie

    Np jakie A3, A4, 34 i set ? I co ma foldowac AQ bo ktos MOZE dobrac gut shota lub kolor ?

    3 - rozdanie .... jak wyzej ... owszem JJ to mocna reka - ale wg mnie jesli juz chciales grac agresywnie to za malo dales przed flopem ... flop dawal mnostwo mozliwosci ktore bily twoje ... "tylko" top pair JJ

    To co ma zajebac all-in zeby wszyscy sfoldowali, czy taki mini raise 20BB ?

    Skad Ty sie urwales ?