Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    - Texas Hold'em No Limit Heads-Up Sit & Go
    Players:sinobrody0 (2 515,00 in seat 1)
    -Juhave- (1 485,00 in seat 2)
    Dealer: sinobrody0
    Big Blind: -Juhave- (50,00)
    Small Blind: sinobrody0 (25,00)
    sinobrody0 was dealt: Qd - As
    sinobrody0 Raise (105,00)
    -Juhave- Call (80,00)
    Flop 5d - 2d - 9c-
    sinobrody0 Bet (125,00)
    -Juhave- Call (125,00)
    Turn 5d - 2d - 9c - 9h
    sinobrody0 Bet (275,00)
    -Juhave- Call (275,00)
    River 5d - 2d - 9c - 9h - Jh
    -Juhave- All-In (955,00)
    sinobrody - ????

    Druga runda blindów, pierwszy raz grałem z rywalem i nie mam o nim notatek. Wcześniej przy showdownie okazało się że dokładał kasę do drawów. Od początku grał tight ale od paru rąk (gdy przegrał spora pulę kickerem) zaczął "szumieć" i betować każdy flop. Z początku obstawiłem go na flush draw. Po turnie wykluczyłem iż ma 9(założyłem też iż nie dołożył z 2 ani 5 - do tej pory callował raisy tylko z mocniejszymi układami) lecz ten all in był dość niespodziewany i wcześniej tak nie zagrywał.

    Dwa pytania:
    1. Call czy fold?
    2. Jak rozgrywacie turn??
    +krótkie uzasadnienie

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 12-07-2007 o 12:36

  2. #2
    dziwnie to wyglada. Z jednej strony on mogl wyczuc, ze jedziesz caly czas z CBetem i gra glupiego bleffa. Ja mam problem wlasnie z HU jezeli nieznam goscia.
    Ja bym dal FOLD i jezeli koles blefowal to dobrze dla nas...bo zaraz sie nadzieje na cos pewniejszego u nas. A jezeli nieblefowal to dobry fold, kasy mamy wystarczajaco do normalnej gry.

    Daje FOLD.

    A na turnie dlabym Check/Fold.

    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    easy fold.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Zagrales dokladnie jakbym to zrobil ja jeszcze kilka miesiecy temu tzn continuation bet mimo iz gowno mam na necie gdy widze ze koles calluje mojego beta(przy takim ukladzie jak Ty miales)po flopie to na turnie czekam i robie raczej fold gdy podbija. Na Twoim miejscu zrzucam te AQ po jego all inie. Ale nie zdziwie sie gdy napiszesz ze mial drawa nietrafionego i ratował pule all inem myslac ze spasujesz! Podejrzewam ze zrobiles call i wygrales pozdro

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    fold...
    a PF chyba za mały raise? zakładając, że miałeś zamiar cbetować niezależnie od flopa, to rzuc przynajmniej te 4bb...

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    turn check, river fold

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Jak wyżej.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Zagralbym to agresywniej pre-flop, i flop

    Turn: 9 to zajebista dla nas karta - bet pot


    wg. mnie gdyby coś trafił chciałby z ciebie wyciągnąć kasę, dlatego bet dałby niżej 200-500, obstawiam flush draw i ratowanie puli karty 67s; 78s;

    Jeżeli ma 22; 55; QJs; JTs no cóż życie, ale raczej by tak nie zagrał na river

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Rozwiązanie:

    River 5d - 2d - 9c - 9h - Jh

    -Juhave- All-In (955,00)
    sinobrody0 Call (955,00)

    -Juhave- shows: 6h - 8h (a pair of nines)
    sinobrody0 shows: Qd - As (a pair of nines, with ace as kicker)

    sinobrody0 wins: 2 970,00 (with a pair of nines, with ace as kicker)

    W 95% takich sytuacji pasuje po czyimś allinie, nawet jeśli mam coś na stole. I wydaje mi sie iż to jest lepsze zagranie niż callowanie, bo czutka mówi żeby sprawdzić. Jednak w tej sytuacji i z tym rywalem, oceniając po wcześniejszej grze i sposobie betowania miałem "pewność" iż nic nie ma. To nic jeszce, dzień poźniej grałem HU i scallowałem bet na riverze z 10 high!i wygrałem.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    fold...
    a PF chyba za mały raise? zakładając, że miałeś zamiar cbetować niezależnie od flopa, to rzuc przynajmniej te 4bb...
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    Zagralbym to agresywniej pre-flop, i flop
    Nie dało rady. Wcześńiej nie callował nawet 3bb. Ale zgadzam się co do flopa..