Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Watek podpatrzony na FCP.
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 03-03-2012 o 21:57

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    looooool,

    przypomniala mi sie akcja (nie wiem czemu) z turnieju live: flop AT2 w kierach, pula powiedzmy 100, gość A bet 100, gość B raise allin 500 (z Ax Jh), gość A: "nie mam wyjścia, muszę Cię sprawdzić" i wyciąga K4o (oczywiście bez kierów).
    Może nie śmieszne, ale dosłownie następne rozdanie znów potyczka tych samych przeciwników. Flop mało ważny, gość A (stack ok. 800) bet 200, gość B raise do 500, gość A reraise do 700, gość B allin, gość A (zostało mu 100) fold

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Grałem sobie wczoraj turniej 5k gtd i miałem po lewej deepstacka, który w późniejszej fazie turnieju zaczął sprawdzać all iny od shortów. Sprawdził 3 razy, za każdym razem jego rywal miał gorszą ręke. Przed flopem deep zawsze pisał :
    "PLZ no bad beat please"
    wiadomo jak to w pokerze bywa, kolo 3 razy przegrał. Po każdym z tych rozdań pisał na chacie o rywalu "fuckin retard", a jak pojawiały się jakieś riposty to dorzucał jeszcze " go fuck your mom".
    lol

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ostatnio jeden mi napisał że:

    and im sorry adolf did not kill all of u polish retards
    hope u die from cancer


  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    ile kasy mu zabrales?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    looooool,

    przypomniala mi sie akcja (nie wiem czemu) z turnieju live: flop AT2 w kierach, pula powiedzmy 100, gość A bet 100, gość B raise allin 500 (z Ax Jh), gość A: "nie mam wyjścia, muszę Cię sprawdzić" i wyciąga K4o (oczywiście bez kierów).
    Może nie śmieszne, ale dosłownie następne rozdanie znów potyczka tych samych przeciwników. Flop mało ważny, gość A (stack ok. 800) bet 200, gość B raise do 500, gość A reraise do 700, gość B allin, gość A (zostało mu 100) fold
    wanpi cos ci sie z tym reraise'm do 700 pomylilo - niewazny bet cofnijcie rozdanie!

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    pisałem z pamięci po długim czasie, więc stąd nieścisłości. Możliwe, że był reraise 1000. Chodziło mi o przedstawienie sytuacji. Gość, który w jednym rozdaniu sprawdza allina z K4o przy 3 kierach i asie na stole (K4 czarne), w następnym folduje ostatnie 100 przy puli ponad 1k

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Melipone ? To bylo moze na b2b ?

    Bo ja spotkalem podobnego co mowil hope u die itp

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    sam tak mowie ~~;;

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    nie, na party, anggryman, zgłosiłem to, ale mi kazali przy następnym razie robić screena, to im hh ręki wysłałem z PT, cisza...