Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 67
  1. #51
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Mozesz pokazac posta w ktorym napisal z duzej litery i potem zmienil na mala?

  2. #52
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wiesz ja nia znam patriotow ktorzy zyjac cale zycie w Polsce wyjezdzaja bo uwazaja ze Polska to nie jest dobre miejsce dla ich dzieci ;P

    Co innego osoby ktore z pewnych wzgledow MUSIALY opuscic kraj a teraz nie za bardzo moga wrocic

    A to jaka jest Polska zalezy od nas i jak cos nam sie nie podoba to trzeba sie starac to zmienic chocby w swoim otoczeniu i nie dawac Dyla za granice :P:P

    A i zeby nie bylo uwazam ze obaj uzyliscie nie odpowiednich slow ale To ty Cin sprowokowales to :P

  3. #53
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Cincinatti KID Zobacz posta
    Edytując posta i zmieniając T na t, a teraz zgrywając głupa dałeś najlepsze swiadectwo kim jesteś.
    Czyżby schizofrenia?

  4. #54
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    I tu się właśnie różnimy ( i mamy do tego prawo obydwaj). Moje doświadczenia niestety przemawiają za tym. Nie wiem czy masz dzieci, więc nie wiem też czy miałeś okazję przeżyc takie coś jak ja. Jest mnóstwo z pozoru błachych przykładów jak chociazby konieczność odpowiedzi na pytanie dziecka na placu zabaw " dlaczego ten pan sika na tego pana co tam leży" (wezwana przeze mnie w sprawie pijących alkohol na placu zabaw kilka razy policja udzielała im upomnienia, a ja się dorobiłem paru wrogów wyzywających mnie na ulicy). Odmawianie dziecku pójścia na mecz po jednej wizycie kiedy nie można było nic usłyszeć poza k.. h... j..... itp. Konieczność tłumaczenia dlaczego się wmawiało dziecku, że trzeba przestrzegać prawa skoro przestępcy zajmują najwyższe stanowiska w kraju. Nawet takie głupoty jak puszczanie przed bajką relamówki filmu pod tytułem "Zabić ojca" i mnóstwo innych przykładów z którymi sie spotykam na codzień, a na które do tej pory nie zwracałem nawet uwagi. Nie wszystko można zmienić samemu i nie wszystkie starania odnoszą skutek stąd moja decyzja. Postanowiłem wybrać dla moich dzieci społeczeństwo o innej kulturze włąśnie po to, żeby jak najmniej takich rzeczy przeszkadzało mi w porządnym wychowaniu moich dzieci, a wtedy łatwiej mi będzie wychować je w duchu patriotyzmu,a dziecku łatwiej takie wychowanie przyswoić

  5. #55
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Ok wychowuj swoje dzieci gdzie chcesz.
    Wytłumaczyłes dlaczego uzyłeś takich zwrotów - luz,ale nie rób tego wiecej.
    Ale już mowiłem za co cię mam, wiec każdy wie swoje i ma prawo do swojego zdania,jeśli masz mi coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na PW.Nie ma co zaśmiecać tego wątku.

  6. #56
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez tomimi Zobacz posta
    A tymczasem wracaj szorowac gary w swoim eldorado...
    tomimi
    PS.Na prawde, że trzeba sie znizac do takiego poziomu na forum gdzie inteligencja powinna byc cecha wyrozniajaca i podstawowa...
    Powiedz mi, kim ty jestes i za kogo sie uwazasz? Dla mnie tumanem jakich malo, ktory siedzi 15 godzin na dobe przed komputerem i zgrywa pseudointeligenta...

    Oto fragment mojego posta, ktory zamiescilem jako odpowiedz na slusznie zadane przez 1kino1 pytanie odnosnie mojej wczesniejszej wypowiedzi:

    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Wstydze sie tego, ze musze siedziec w zjebanym kraju ze zjebanymi ludzmi tylko dlatego, ze w Polsce czlowiek wciaz znaczy tyle co gowno i nie szanuje sie czyjejs pracy, a przedsiebiorcy nastawieni sa jedynie na indywidualny wyzysk pracownika kosztem jego zdrowia i nerwow, a nie potrafia skusic sie na przyznanie racjonalnych i proporcjonalnych do jego wkladu wynagrodzen
    Chce jak najszybciej wracac, ale musze miec pewna prace, zeby zabezpieczyc byt przyszlej rodzinie.
    Pzdr
    Chyba jasno i dobitnie wynika z niego, iz powodem tego, ze siedze w Irlandii (ktora w cytowanym poscie tak, a nie inaczej nazwalem), jest moim zdaniem jak na razie niekorzystna sytuacja w naszym Kraju. A ten kretyn czepil sie mnie i tego posta i jeszcze zaczyna mi ublizac.

    Mam prosbe w zwiazku z tym do tych, co bez problemu znajduja sens moich postow - WYPOWIEDZCIE SIE! Bo ja juz naprawde nie mam sil przekomarzac sie z jakims popaprancem.

    A TYM BARDZIEJ NIE POZWOLE, ZEBY KTOS MI TU, NA TYM FORUM, UBLIZAL!!!

    PS. Nie "na prawde" mozgu z IQ 40, tylko "naprawde"...
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 15-08-2007 o 16:31

  7. #57
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Spoko, wiele osob zrozumialo to tak jak zrozumialo, ja na poczatku tez, mimo wszystko jednak, jesli mialbym w jakims celu udawac ze nie jestem Polakiem to chyba bym sobie poprostu odpuscil.

  8. #58
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja ze swojej strony zamieszczam jeszcze EDIT do mojego posta, ktory to wszystko niepotrzebnie wywolal i zamykam temat. Mam nadzieje, ze wszystkich normalnych ludzi takie wyjasnienie usatysfakcjonuje i wybacza mi male nieporozumienie, ktore wyniknelo na podstawie blednej nadinterpretacji napisanych przeze mnie slow.
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    LOL LOL LOL
    Zaczalem sam do siebie glosno brechtac w robocie
    Ja przy swoim nicku w wiekszosci pokerroomow podalem irlandzkie dane, wiec mam spokoj - przynajmniej do czasu powrotu do Ojczyzny na stale
    EDIT: Ten post jest tylko i wylacznie wyrazeniem mojego zdania, iz przez to, ze obecnie siedze tu gdzie siedze, nie musze uzerac sie z kretynami, wyzywajacymi Polakow w sieciach pokerowych. Wszystkich tych, ktorzy poczuli sie urazeni badz zniesmaczeni jego trescia, pragne zapewnic, ze nie bylo ABSOLUTNIE moja intencja zawierac w nim zadnych dodatkowych tresci, a moja przynaleznosc narodowa jest czyms, z czego jestem dumny i moja Ojczyzna byla, jest i bedzie Polska, do ktorej mam nadzieje jak najszybciej wrocic.
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 15-08-2007 o 17:10

  9. #59
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    czy na tym forum nie ma modów ??

    wróćmy już do treści wątku bo jest po prostu fajny i ma rozluźniać a nie powodować kłótnie

    nie tiltować

  10. #60
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Na koniec kawał:
    Przychodzi mały robaczek do tatusia i pyta się:
    - Tatusiu, a czy my moglibyśmy mieszkać np. w jabłuszku?
    - Oczywiście synku!
    - Tatusiu, a moglibyśmy mieszkać w śliweczce?
    - Naturalnie, że tak!
    - A tatusiu, czy moglibyśmy mieszkać w pomarańczce?
    - Ależ oczywiście synku!
    - To tatusiu ... dlaczego mieszkamy w gównie???
    - ... bo to Ojczyzna synku!