Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Tuning softu

  1. #1
    Witam.
    Od dluzszego czasu dokladniej obserwuje losowania kart na roznych softach.Liczylem m.in. rezultaty allin 2 graczy.
    Co od dawna wydawalo mi sie podejrzane potwierdzilo mi sie w moich byc moze nie reprezentatywnych obliczeniach(155 prób).
    W sytuacjach gdy przed flopem slabsza statystycznie karta majaca srednia przewage ok 58% do 42$ wygrywala w 47% losowan.Jak mowie to dosyc malo reprezentatywna próba ale odchylenie jest bardzo nienaturalne.

    Co o tym sadzicie? Moze macie podobne doswiadczenia? Czy to mozliwe by soft byl tuningowany w ten sposob by slabsze uklady czesciej wygrywaly niz wskazywalaby na to statystyka? Jak do was przemawia ta "teoria spisku"

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez liman Zobacz posta
    byc moze nie reprezentatywnych obliczeniach(155 prób)


    ryli mnie rozbroiles

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez liman Zobacz posta
    byc moze nie reprezentatywnych obliczeniach(155 prób).

    no racja, słabo reprezentatywne obliczenia, rzuć sobie 155 razy monetą i zobacz jak "odchylenie jest bardzo nienaturalne"

    pozdr

  4. #4
    mi tam do tej pory tylko partypoker smierdzial, jakies 10x za czesto trafialo sie KK vs AA, a to 'lekko' jest dziwne

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ludzie, i to pisze człowiek, który wygrywa sumy pięciocyfrowe?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    mi tam do tej pory tylko partypoker smierdzial, jakies 10x za czesto trafialo sie KK vs AA, a to 'lekko' jest dziwne
    A łyżka na to : Niemozliwe.

    PS Skończ opowiadać te bajki o PartyPoker bo u mnie na 100k rąk AA wypada co 219 a KK co 231 rąk.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez LeeSue Zobacz posta
    A łyżka na to : Niemozliwe.

    PS Skończ opowiadać te bajki o PartyPoker bo u mnie na 100k rąk AA wypada co 219 a KK co 231 rąk.
    tego nie neguje, ale teraz sobie przejrzyj te wszystkie rece jak miales KK lub AA i zobacz w ilu sie spotkaly przeciwko sobie, zapewne ci sie nie bedzie chcialo, ale next time pomysl zanim cos napiszesz

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Moje KK przeciw AA spotkało się raz na 20 więc odchylenie jest niewielkie

  9. #9
    ja wczoraj mialem dwa razy KK pod AA w przeciagu 20 rak

    ale przedwczoraj na zywo gosc dwa razy pod rzad (w kolejnych rekach) mial 22 i lapal seta do tego

  10. #10
    Zastanawiam sie czy taka sytuacja z softem jest mozliwa.Wydaje mi sie ze na takim sofcie pokerroomy zarabialyby wiecej poniewaz kazdy moglby miec gorsze i lepsze okresy a poziom bylby bardziej wyrownany co jak mysle przelozyloby sie na liczbe grajacych.Z etycznego punktu widzenia wszyscy graliby na tym samym sofcie wiec nie mozna by stwierdzic ze ktos dostaje nieuczciwa przewage.

    155 prób to malo,teoretycznie slabsza karta moglaby wygrac w 90% przypadkow ale szansa na to w 155 probach bylaby b.nikla,pewnie jakies 0,001%. Szansa na to ze wygra w 47% przypadkow w 155 probach to pewnie ok 3% czyli tez b.malo.

    Zapewne to przypadek ale ..