Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 85
  1. #51
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    Cytat Zamieszczone przez GLUKOZAMINA Zobacz posta
    To jest najlepsza taktyka na świecie.Nie ma osoby na tym forum która by tak nie grała:

    "Ja robie tak.
    Gdy dostaje AA co siez 2 razy tylko zdażyło wchodze normalnie.Następnie flop przypuśmy A K 8 no i zadowolony .Tylko że nie bije od razu .Najpier check udaje że nic nie mam gdy koleś call ja też call.Gdy koleś raisuje to ja raise raise."
    Tak to tez gram i zazyło mi sie juz pewnie z 5 razy miec AA w cd poker ale raz przegrałem. To jest nawet dla mnie oczywiste ze jak sie ma AA to najpierw udaje sie ze sie nic niema, tak samo jak we flopie wpadnie trojka albo cos równie wysokiego to udaje ze nic nieam dajac czeck i sprawdzam w turnie i potem gram jak mi zagraja gracze przedemna TO TO AKURAT JEST NA LOGIKE

  2. #52
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    nie no klon glukozaminy

  3. #53
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    JAKI KLONNNN
    Poprostu bez znania zadnych taktyk czy czegos podobnego grałem tak od poczatku. A przez te oststnie dni sam sie dziewie ze mam takie szczescie dlatego od jutra juz przestane tak szarzowac i własnie teraz zazadałem wypłaty 70$ i sobie zostaiwe 20$ na gre Zdeaje sobie sprawe ze musze sie wiecej nauczyc wiec sprubuje sobie jeszcze raz z trych 20 wyskoczyc na 100

    PoZdRo i dziki za zabawna rozmowe bo nawet mnie swoje posty rozbawiły i nawet mnie te taktyki wydaja sie głupie ale mi sie udało wygrac nimi Jutro bede miał lepsza a za tydzien WITAJ LAS VEGAS i samego YOYO pokonam

  4. #54
    Wreszcie ktoś kto mnie rozumie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    W sumie już zmieniłem rozgrywanie AA .Teraz już z niczym nie podbijam przed flopem.Doszedłem do wniosku ,im więcej podbije tym więcej mogę przegrać.A kogoś blindy mnie nie zadowalają.Z AA zawsze sprawdzam podbicia chyba ,że ułożenie kart wskazuje na to ,iż ktoś może mieć kolor lub streeta.
    Ostatnio edytowane przez GLUKOZAMINA ; 23-07-2007 o 19:39

  5. #55
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    ja mysle jednak ze do gry w pokera jest potrzebna głównie logika(90% a strategia to 10%
    Myle sie??????? co o tym sadza wybitni gracze jesli tu tacy sa

  6. #56
    Jak dla mnie to 50%= Fart 25%= umiejętności 25%=doświadczenie.

  7. #57
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    nie no fart az 25% Przeciez fart moze byc w kilku rozdanich a ja licze na dłuzsza mete
    A jak myslicie w pokera mozna regularnie zarabiac??
    ja mysle ze mozna i własnie szukam jak

  8. #58
    FART 50% można w każdym rozdaniu .Tylko ,że jak będziesz chciał wyblefować kogoś żeby zarobić to musisz liczyć na farta ,że cię nie sprawdziitd.

  9. #59
    Wiecie co ja myślę ? No bo jak to czytam to nic innego nie mogę myślec. Memfis23 to nowe wcielenie flexstyle na naszym forum.
    Naprawę dawno nie czytałem tak "ciekawych" wypowiedzi.
    Normalnie pękają mi tatuaże na plecach...

  10. #60
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    orpelek wiesz te tatuaze z gum do zucia sa słabe Radził bym ci sobie zrobic trwały tak jak ja JA np. niema z nip roblemów na nodze i rece <lol2> <lol2><lol2>